SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod siłe do ułożenia z gh - dawkowanie t3 i tescia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Tak jak w temacie proszę o ułożenie cyklu. Na chwilę obecną jestem na odbloku zamierzam wejść za 2 miesiące i juz zastanawiam się co.
Celem jest wyłącznie siła / trójbój. Mój ostatni trening opisałem w działe trening dla początkujących jeśli ktoś jest zainteresowany.

Lecę teraz 4iu gh z odblokiem, zamierzam wejść na cyklu na dawkę 7iu gh.

t3 lecę non stop 12mcg bo mam niedoczynność tarczycy i z tą dawką czuje się najlepiej, myślicie że jest sens powiększać wraz z gh jak bedzie 7iu?

Testosterone cypionate najlepiej się na nim czuje nie trzeba często tego wbijać pozostał bym przy tym ale zupełnie nie wiem jaką dawkę dać week przy tym gh i t3. Obecnie leciałem 500 week z 4iu gh, ale coraz więcej się doczytuje informacji że przy większej ilości gh jak teraz 7, tygodniowa dawka testosteronu powinna wynosić nawet 1000 week. Czy ktoś może się do tego odnieść?

Ostatnia sprawa to jakiś anabol pod siłe nie mogę dać nic orala bo mam problem z zoladkiem i zastanawiam się nad tren ace/base, mam anapolon w inj albo trestolone o czym lodzianin pisał w poprzednim temacie. Nie wiem zupełnie jak dawkować oraz zupełnie nie mam do tego pomysłu. Mam też dobre halo ale skoro po mecie mam problem z refluksem to mysle ze po halo moze byc tragedia.

Moze te substancje wydaja sie abstrakcyjne z moim stazem ale myślę ze wszystko zalezy od dawkowania. np antek w dawce 100 ed inj czemu mial by byc zly u osoby takiej jak ja? jesli chodzi o mój cel a jest nim sila to najlepjej wspominam zwykla mete 30mg ed i jesli nie byl by to oral to bym lecial tylko to z anaboli. antek moze byl by dobrym zamiennikem bo w przeciwieństwie do mety mozna by dac zastrzyk raz dziennie. bold i deka sila mi nie rosnie jak po mecie za to wytrzymałość super. chciałbym przetestować cos nowego.

Cykl ma trwać 6 miesięcy więc test gh non stop a anabol wiadomo z przerwami i tutaj też nie wiem jak czy 8 week on 8 week off czy może inaczej.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc. Z góry dziękuje za nowe informacje.



1. WIEK: 25
2. WAGA: 88
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 115
-udo: -
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata i kiedys 2 lata w sumie 4
6. DIETA: 6000kcal dzien
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: gh t3 test prop enan cyp, bold , deka , meta, tura
8. TRENING: 18 miesiecy ostatnio FBW teraz split na sile z naciskiem na cwiczenia trojobowe
9. CEL CYKLU: sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: wlasnie robie odblok
11. POZIOM BF%: 8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: obecnie bez objawow , ale jest refluks astma, alergia, sibo, niedoczynka tarczycy, autoimmunologie kontroluje dieta, scisle unikam produktow szkodilwych i nie mam objawow oraz na niedoczynke stala terapia hormonalna
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100 x 6 i 110 raz luzno
-martwy ciąg: 180 x 2
-przysiad: 150 x 3


Zmieniony przez - citigold w dniu 12/16/2017 4:21:54 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
T3 sprawdzisz badaniami w trakcie ile bedzie ci potrzeba
Jesli inj z 17 wchodzi w gre to metka lub antek beda idealne
Metka 50 mg inj dziennie przez nawet i 18 tyg jak zdrowie pozwoli
Test moze byc i gram
Mozna by o slinie pomyslec
Ogolnie wyniki silowe z klatka mizerne warto by cos z trg pokombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
citigold
13. STAN ZDROWIA: obecnie bez objawow , ale jest refluks astma, alergia, sibo, niedoczynka tarczycy, autoimmunologie kontroluje dieta, scisle unikam produktow szkodilwych i nie mam objawow oraz na niedoczynke stala terapia hormonalna



Zapomniałeś podać:

https://www.sfd.pl/objawy_udaru_mozgu_a_dalszy_trening_trojbojowy-t1158583.html


Ten cykl znacznie pogorszy Twój stan zdrowia / ten aspekt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
ja wiedziałem ze mi przypomnisz o tym xD no pisze ze za 2 miechy mysle ze juz bedzie wszystko git mam nadzieje

a co do zdrowia to nie jestem jego przykladem. powiem ci lodzianin z trening jest dobry fbw split bardzo ciężki, ostatnio pchalem 100x2 to mi takie sibo wywalilo ze brzch o 10cm większy cala dobe i bolal az ze wzdec wrzucili mnie na podwójny antybiotyk dawki xifaxan x3 niz normalne masa spadla 12kg i sila na klate do 70x1. ja teraz wrcalem do sily z przed pol roku.


chyba wszystko sie kupy trzyma bo postepy sa
http://m.sfd.pl/Redukcja_6_miesięcy_z_BF32_na_11-t1139259.html

w ogole po sterydach sie lepiej czuje na pluca na pewno na plus samopoczucie lepsze w dodatku rozszczwlnione jelito w ogole przestaje bolec na wyzszych dawkach testosteronu. niewiem czy to zludne daje swoje opinie jakie odczuwam w krotkotrwalym okresie czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
To jak tyle wiesz to zarzuć liczby w € milions

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
a co ja tam wiem :D niewiem jak nawet jak antka zdawkowac :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

13 tydzień cyklu na boldku, dece, testosteronie. Wyniki badań

Wiecej