SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po latach - prosze o rozpisanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Witam. Mam 36 lat 85 kg. Staż na siłowni ok 13 lat z przerwami. Ostani cykl 2003/2004 rok. Był to 6 cykl w życiu, a skaładały sie one głownie z mety, omy, susty, testy, anapolon, winko. 2004 rok mój szczyt to 110 kg. Od 2004 do teraz ćwiczyłem naturalnie z dużymi przerwam - rozpoczęcie pracy założenie rodziny. Od grudnia wróciłem ponownie na siłownie, wszystko sie unormowało i planuje już pozostać. Aktualnie jade na kreatynie. Po wakacjach planuje cykl z trenbolonu acet, boldenonu i testy prolongatum. Proszę o prawidłowe rozpisanie takiego cyklu, czy coś jeszcze dodać, oraz o rozpisanie całego odbloka. Mam dostęp do leków z apteki na receptę wiec proszę o ino jeżeli dany środek jest u nas dostępny. Jeśli jeszcze coś potrzeba odpowiem. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
1. WIEK: 36
2. WAGA: 85
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 13 lat
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 6 cykli (meta, meta oma, meta oma, meta testa deca, deca wino anapolon, susta wino deca)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: przyrost dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: grudzień 2003/styczeń 2004
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie stwierdzono
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
po takiej przerwie skok na za głęboka wodę
wystartuj z boldem i testem i masz cykl na min 4-6 miesięcy następnie dokładasz ew tren i masz dalej mega kopa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Prosze o konkretne rozpiski wraz z odblokiem. Milo bedzie jeski znajdzie sie troche wyjasnienia dlaczego wlasnie tak ma to wyglądać. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Poniewax po przerwie nie potrzeba Ci tyle srodkow a juz napewno nie mocny tren
Daj testa i bolda jak Lodziak napisal
1-?test 250 pon/czw
1-?bold 250-300 pon/czw
I kecisz z tematem a tren dolozysz w przyszlosci
Odbloku nie ma co rozpisywac bo nie wiadomo ile cykl potrwa i co bedzie doklsdane
Co 4-6tyg hcg 2x2500e3przed cyklem badania min test calk,estradiol,prolaktyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Rozumie ze bolda i teste dwa razy w tyg pon i czwartek. A co 4-6tyg hcg tylko przez jaki okres (e3 znaczy co 3 dni?). Jak dlugo na tej kombinacji optymalnie jest leciec. I co po tem? Jechac z testa i boldem a do twgo tren dodac, jeski tak to po jakim czasie i na jak dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Co 4-6tyg mniej wiecej daj hcg 2500 i za 3dni drugie 2500
Mozesz i rok tak leciec,bold to ok 20tyg minimum,pozniej za pare miesiecy przykladowo te ok pol roku do tych dwoch srodkow mozesz dolozyc tren a ile i na ile to juz indywidualna sprawa i nie ma co teraz tego zakladac bo wszystko sie moze zmienic w trakcie cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Ok. Dla mnie to nowosc. Poprzednie cykle mialem po 8 tyg. Mozecie mi jescze napisac jakich firm te srodki najlepiej zakupić. Prolongatum moge miec apteki. A bold i tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Teraz taki "trynd", że jak cykl to minimum te kilka miesięcy które zamieniają się w lata a potem wielu nie schodzi z towaru wcale ;)
A jakie firmy warto to masz podwieszony temat "PL Realia - czyli co warto brać"


Zmieniony przez - mlodyrabarbar w dniu 2018-02-15 09:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Hehe. Ok poczytam. Jeszcze pytanie czy od razu od takich dawek startowac czy piramida? JesCze jak doloze tren to jak go dawkowac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań testosteron propionate 100mg c2d 6 tydzień

Następny temat

Czas zażycia

WHEY premium