SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po latach - prosze o rozpisanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Piramid już nikt nie poleca, to stare dzieje ;) Chyba, że jak odblok się zbliża to schodzisz do małych dawek powiedzmy 250mg testa tygodniowo a nie wbijasz od razu z powiedzmy grama czy dwóch testa na odblok. A jak chcesz krótki cykl to raczej nie bold i nie prolongatum, ale jakiś propionat pewnie. Co do trenu to nie wiem, nie moja liga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Jeszcze pytanie czy do bolda i testy na start cos dodac czy wystarcza. Jak dozuce tren to jechac te trzy koksy czy cos wyrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 843
Kiedyś to się mówiło co dać na "kicka" hehe ale ja stary. Teraz się tego nie stosuje normalnie wchodzisz na to na co masz wchodzić. Zrób jak ci lodzianin pisze nic tu nowego nie wymyślimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
No troche mnie w temacie nie bylo i sie pozmienialo. Jeszcze podajcie dawkowanie trena i ile min na nim jechac. Rozumie ze zejacia tez nie ma piramida? I odp czy jechac pitem 3 rownoczesnie czy z czegos zejsc i czy cos na start jeszcze dac czy juz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Jeszcze pytanie czy brac cos w trakcie na ginekomastie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masz napisane jak brac,nigdzie o zadnych piramidkach nie bylo mowy ani o zadnym 3srodku
Nic nie brac na gino bo skad wiesz ze go dostaniesz?napisalem jakie badania przed cyklem jakby cos sie dzialo prolaktyne i estradiol powtarzasz i wklejasz wyniki s ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Czy nikt nie ma ochoty odp na pozostale moje pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ktore pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Jak dawkować tren i jak długo na nim jechac? Co na ginekomastię? Czy kończyc piramidą? Czy tren jako trzeci środek czy zamiast któregoś poprzedniego? I czy dac jeszcze coś na start np. mete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
trena zostaw w spokoju
na reszte pytań odp padły wyzej
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań testosteron propionate 100mg c2d 6 tydzień

Następny temat

Czas zażycia

WHEY premium