SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl okolo 7-miesiecy - tren, test, tura itd.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 30
Waga 87
Wzrost 178
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 111
Obwód uda 68
Obwód talii 84
Staż na siłowni 11
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) wysokotluszczowa, bialko 2-3g
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Rozne siegajace juz wczesniej trena e, bolda, cypio, enana, tury. Unikam nandrolonow- sklonnosc do gino z prolaktyny
Opisz swój plan treningowy Trening 6 razy w tygodniu, 4x week push - pull, 2 dni uzupleniam slabo przetrenowane partie
Cel cyklu Masa, pozniej redukcja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia Minimum 6 msc off ( odblok skuteczny )
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 12
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Tendencja do chudniecia - ektomorfik
Stan zdrowia Bez zarzutów
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia Lysienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
U mnie tre e nihuhu... 2x podchodziłem 2x odstawiłem.
Wysłana -
Chyba ze bujnac trena e z 6 tyg a jak sie wlaczy mastera i propa wejsc na trena a? Rowne iniekcje, jedna pompka, wszystko e2d lub 3x week. Pozniej trena odpuscic z masterem, skonczyc na propie z winem i mostek.
Wysłana -
Nowy 'trend SFD' to mostek na trenie także koło się zamyka
Wysłana -
Pierwszy mostek w zyciu i od razu na trenie brzmi niezle chyba zaloze dziennik treningowy polaczony z testamentem Zawsze lekkie cykle bo bobas mial byc, efekty tez nie powalaly. Teraz bobas w drodze to co tam, "idz na calosc" moze w koncu troche formy zlapie
Wysłana -
Kluczem jest tutaj słowo 'może'
Wysłana -
Dzis czas start. Tura i cypio zapodane. W tle rozkmina którego trena zakupic czy nie brac z cypio dlugiego a przy propie zmienic na krotki
Wysłana -
Możesz tak zrobić, że test c + tren e // dalej test p + tren a, albo zrób sobie blend.
Wysłana -
Blend tzn.?

A kwestia kcal, na 4000-4100 trzymam sie na offie zeby waga nie leciala, jestem ekto to moment trace kg. Teraz zacząłem ture i pierwszego testa i mysle czy nie zrobic reverse diet i zejsc na 3500? Zeby bylo z czego podbijac. Jak zaczne od 4100 a waga nisko to bede podchodzil pod mega ilosc kcal za chwile.
Wysłana -
Halo prezesi?
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź