SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na siłę, definicję - dla dziadka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Dokładnie, jak samopoczucie ok to tylko się cieszyć. Możesz już czuć wyższy poziom testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15970 Napisanych postów 17990 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196087
Ja libido i samopoczucie mam lepsze 2 min po pierwszym strzale a pompa, siła, masa po ok 4 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Dzięki chłopaki, sam się teraz dziwię jak mogłem się tak męczyć z PH i oralami, kiedy wystarczy proste wkłucie...;)
T3 póki co słabo czuję, jest wyższa temperatura ciała ale szału nie ma, lecę 50mcg/ed, wrzucić 75 ?
Przy okazji mam pytanie, za 6 tygodni lecę na wakacje na 2 tygodnie, akurat parę dni po końcu cyklu, nie zawalę odbloku jak zrobię go po 14 dniach ? tabletki mogę ze sobą zabrać ale strzałów nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hmm tylko ze lecisz pare dni po cyklu na 14 dni wiec to sie zrobi z 18-20dni wiec za duzo moze byc,wbilbym lotke ostatnia w dzien wyjazdu a w dzien przyjazdu wbil odrazu hcg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Tak jak Kamil pisze będzie bdb. Akurat po powrocie będzie dobry czas na przybicie hcg. Także wbij lotkę w dzień wyjazdu lub dzień wcześniej, jak Ci będzie wygodniej i będzie git


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2017-06-18 14:29:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Dzięki Panowie, tak zrobię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Witam ponownie,
Powiem Wam Koledzy, że musiałem obciąć dawki T3 do 2 tabletek dziennie. Przy 3 mięśnie zaczęły robić się takie płaskie, wydawało mi się, że przyrosty się wręcz cofają...ale wystarczy 2 dni na niższej dawce i wszystko wraca do normy. Póki co jestem zadowolony z Cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Z tego co wiem robisz redukcje wiec o przyrosty to ciezko na ujemnych kaloriach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Początkowo były fajne przyrosty, widoczne gołym okiem zmiany ale teraz jakby wolniej to idzie, najważniejsze że fat schodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Witam ponownie.
Wróciłem do cyklu i jestem ON od 15 sierpnia, Cypio dawka 350mg E4D.
Wszystko ładnie wchodzi, czuję się dobrze ale zrobiłem badania i jestem bardzo zaniepokojony wynikami.
Załączam zdjęcie ....

https://zapodaj.net/a4eaeaa7fd238.png.html

Od razu mówię, że od początku cyklu biorę Liv52, Omega3, kompleks witamin i NAC.
Co radzicie, przerwać cykl czy coś dołożyć aby zbić te wartości ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka przerwa między t3 a t3

Następny temat

Gino

WHEY premium