SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl na samym Propie. Jak dawkować ?

Wysłana -
Nabierasz większą wbijasz mniejszą. Każdy ma swje przyzwyczajenia.
Wysłana -
Mniejsza nie nabiore? Czy sie omecze ? Bo mam poki co 0.6 30mm a na 0.9 bede musiał poczekac kilka dni
Wysłana -
Nameczysz sie
Wysłana -
Faktycznie troche sie nameczyłem ,ale dałem rade , aczkolwiek 0.9 juz zamówione . Co do bicia w pośladek to prosto igłe czy pod skosem jak w udo ?
Wysłana -
Prosto
Wysłana -
Ok dzięki , a jak jest z Bólem po zastrzyku ? przy wkuciu poczułem lekkie szarpnięcie mięsnia (samoczynnie) ale bez bolesne , na drugi dzień czuje po prostu jakbym miał tam zakwas. Dzis biłem w drugie udo , tym razem wkucie bez bólu , aczkolwiek po paru godzinach równiez czuje , jakbym miał zakwas , czy to normalna reakcja ?
Wysłana -
normalna. z czasem sie miesien przyzwyczai i przejdzie
Wysłana -
Pytanko Panowie, dziś był 7dmy Strzał , czy powinienem już czuć jakieś efekty tego propa ? jeśli tak to jakie ? Szczerze powiem ,że nie czuje jakoś zanadto aby był w organiźmie (oprócz bolących nóg i dupy ) i tak się zastanawiam czy po prostu kupiłem trefny czy tak my być ,że dopiero po iluś tam strzałach będę go odczuwał bądź widział po sobie. Co prawda były to strzały 0,75ml i od dziś 1ml , prop jest z sis laba, na ich stronce sprawdzałem kod to niby orginalny i wszystko cacy... hmmm ktoś coś ma do powiedzienia w temacie ?
Wysłana -
Humorek up, witalność up np, samopoczucie up np... czekaj jeszcze, nie świruj za wcześnie na to.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź