SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na samym Propie. Jak dawkować ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Nabierasz większą wbijasz mniejszą. Każdy ma swje przyzwyczajenia.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Mniejsza nie nabiore? Czy sie omecze ? Bo mam poki co 0.6 30mm a na 0.9 bede musiał poczekac kilka dni

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nameczysz sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Faktycznie troche sie nameczyłem ,ale dałem rade , aczkolwiek 0.9 juz zamówione . Co do bicia w pośladek to prosto igłe czy pod skosem jak w udo ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Prosto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Ok dzięki , a jak jest z Bólem po zastrzyku ? przy wkuciu poczułem lekkie szarpnięcie mięsnia (samoczynnie) ale bez bolesne , na drugi dzień czuje po prostu jakbym miał tam zakwas. Dzis biłem w drugie udo , tym razem wkucie bez bólu , aczkolwiek po paru godzinach równiez czuje , jakbym miał zakwas , czy to normalna reakcja ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
normalna. z czasem sie miesien przyzwyczai i przejdzie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Pytanko Panowie, dziś był 7dmy Strzał , czy powinienem już czuć jakieś efekty tego propa ? jeśli tak to jakie ? Szczerze powiem ,że nie czuje jakoś zanadto aby był w organiźmie (oprócz bolących nóg i dupy ) i tak się zastanawiam czy po prostu kupiłem trefny czy tak my być ,że dopiero po iluś tam strzałach będę go odczuwał bądź widział po sobie. Co prawda były to strzały 0,75ml i od dziś 1ml , prop jest z sis laba, na ich stronce sprawdzałem kod to niby orginalny i wszystko cacy... hmmm ktoś coś ma do powiedzienia w temacie ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Humorek up, witalność up np, samopoczucie up np... czekaj jeszcze, nie świruj za wcześnie na to.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
no wiem poczekam, myślałem że libido też up ale narazie normalnie. Może też przez diete bo trzymam ciągle 2500k,ale z drugiej strony nie chce sie zalać jakoś za bardzo


Zmieniony przez - MrRat w dniu 2018-05-23 23:13:54

Instagram : zdrowie.odzera

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklik

Następny temat

Tren ace a okres półtrwania.

WHEY premium