SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na samym Propie. Jak dawkować ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Wroce do domu to wam napisze normy. Ogolnie prop i test mieszcza sie w normach tylko estro max ma byc chyba 180. Dokladniej dam znac za kilka dni

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
to sprawdz i podaj bo np u mnie estro do 44wiec bys mial sporo nad norme a jesli u Ciebie 180 to jest roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Dodałem w zalaczniku. Badania zrobilem po okolo 3 strzalach HCG (2x po 2500ui i 1x 5000ui) wczesniej nie mialem po prostu jak zrobic badan ze wzgledu zw nie mieszkam w Polsce. Teraz jem clomida 1tabs na noc przez okolo 20 dni mysle ze bedzie ok ? Co myslicie?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
estro nad widelkami wiec oby odblok sie udal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
kamilplnk
estro nad widelkami wiec oby odblok sie udal


no oby , troche lipa bo nie bardzo mam jak tu sprawdzić , ale może uda mi się znaleźć jakieś laboratorium ,wtedy po jakim czasie sprawdzić ? jak przestane brać clomida ? miesiąc wystarczy by ponownie sie zbadać? jakieś inne naturalne sposoby na zbicie estro ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Jak długo utrzymuje się testosteron w organiźmie po skonczonym cyklu ? Tyle ile trwał cykl czy dłużej ? Widze ,że mam nadal toksyny jakieś w sobie , bo pryszcze nadal utrzymują się na rękach , karku, klacie i plecach .

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Tak cykl pół roczny i potem jeszcze pół roku się utrzymuje
Tydzień i już propa nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
MrRat
Jak długo utrzymuje się testosteron w organiźmie po skonczonym cyklu ? Tyle ile trwał cykl czy dłużej ? Widze ,że mam nadal toksyny jakieś w sobie , bo pryszcze nadal utrzymują się na rękach , karku, klacie i plecach .

Na pryszcze możesz spróbować zastosować cynk, ale efekty dopiero po kilku tygodniach niestety. Ja poradziłem się znajomej kosmetyczki i poradziła mi solarium albo zwykłe opalanie na słońcu oraz ewentualnie jeszcze saunę, do tego stosowanie mydła antybakteryjnego i szczotki kąpielowej podczas brania prysznica. Mnie na szczęście wysyfiło jedynie ramiona i trochę plecy, na gębie nie mam. Pryszcze to wcale nie oznacza że są toksyny w ustroju, powodów może być wiele, między innymi wysokie estro które powinieneś regularnie badać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklik

Wiecej