SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na propie po przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
czyli rozumiem zeby dac pol tab co 4 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
i moje ostatnie pytanie żeby już nie truć, skoro cykl trwa 15 tyg i w 16 tyg zaczynam bic hcg co 3 dni w dawkach 2500 iu to badania kontrolujace przed wejsciem na sermy zrobic w 17 tyg,i po zakonczeniu sermow zeby skontrolowac czy wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja bym zrobil badania tak z 7-10 dni przed sermami, zeby miec czas na zbicie jak cos. i tak, po skonczeniu sermow, okolo 4 tyg po, baddanka.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
ok dzięki bardzo, odnośnie tej dawki letro co 4 dzień dać pol tabsa czy 1/4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ćwiartkę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
Bardzo Wszystkim dziękuję za odp, dam 1/4 tabsa letro co 4 dzień,a w 11 tyg zrobie badania zeby skontrolowac hormony, jestem Wam bardzo wdzięczny za pomoc! Myśle ze mój temat odnośnie tego cyklu pomoże też innym jeżeli chodzi o letro, ponieważ jak szukałem w wyszukiwarce to ciężko coś znależć,głownie są pytania jak zbic ginekomastie letrozolem,mnie to nie dotyczy,ponieważ te gruczoły jak już wspominałem na początku tematu byly chirurgicznie usunięte,a podejrzewam,ze takich ludzi jak ja jest więcej.Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
Witam! Panowie mam problem, w zeszłym tyg złapałem mocną angine i nie obeszło sie bez antybiotyku ale propa bilem normalnie i letro tez bralem normalnie 1/4 tab e4d wczoraj zrobilem badania estro i wyszedl mi wynik ponizej normy 5pq norma 8-43, i moje pytanie teraz czy brac ta cwiartke letro ale raz w tyg ostatni raz bralem w piatek teraz powinienem przyjac dzis ale ze wzgledu na tak.niski estradiol bym wziol wlasnie w piatek zeby wyszlo 1/4 tab raz w tyg myslalem jeszcze czy nie przybic hcg zeby estro.podskoczylo tylko ze ja nie bije hcg jak.mi rozpisal wczesniej ze 2x2500 bo mam wtedy problem z syfami i w 8 tyg bilem 500j e3d i tez czulem dzialanie hcg a syfow zero ogolnie cykl wydłużony został z 14 tyg do 22 obecnie jestem w 14 i planowo hcg mialem wbijac od 15 tyg ale mysle czy przy tak niskim estro dac od dzis te 500j e3d i raz w tyg letro 1/4 tab propa bije caly czas 150 mg e2d


Zmieniony przez - regi39 w dniu 2018-07-17 16:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Nie bierz letro wogóle do czasu aż estradiol urośnie na pewno zajmie to ze dwa tygodnie a jak chcesz przyspieszyć a nie chcesz dużej dawki hcg to zrób dużego szota z propa np walnij odrazu 300mg i estradiol podskoczy na bank po takiej dawce propka.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
ok rozumiem, czyli narazie letro odstawie,a pozniej jak podrosnie oczywiscie zrobie badania zeby byc pewnym na jakim poziomie stoi e2 jaka dawk letro bys proponowal?? dac wtedy ta 1/4 raz w tyg i robic badania po 2 tyg stosowania czy zminic letro na exe , dostane u nas w aptece w pl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7477
ok znalazlem symex
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sarmy

Wiecej