SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase pomoc w doborze środków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
Witam panowie od kilku miesięcy jestem na off ie i tak po mały się przymierzam do nowego cyklu. Ostatnio jak brałem to był propek z metka GEP chodz jeśli chodzi o ta metę to jakoś po niej bardzo nie napuchłem a brałem po 3/4 tabletki takze nie wiem czy jakis fejk nie był jedynie co to sila poszła ale nie wiem czy nie byla to zasługa propa cykl trwał jakieś 12 tyg. No i teraz dalej myślę cos wziąść i tu pytanie do was ciezko jest mi zdobyc dodatkowe kg takze mysle ze najlepiej jak by byl to cykl na mase i tak jakos bardzo pewnie mnie nie zaleje i tak się zastanawiam chciał bym teraz pociągnąć cykl tak z 14 tyg przed cyklem na propie leciałem swego czasu na enanie solo tez jakoś bardzo nie przytyłem micha była w miare dopieta i tak sie zastanawiam czy brać teraz tego enana z meta czy lepiej wziasc jakiegoś mixa i do tego dorzucić boldka na koniec wino moze co myślicie potrzebuje jakiś solidny w miarę cykl co polecacie i jak długo to ciągnąć ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
Standardowo ankieta dzialu jest wymagana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
1. WIEK: 30
2. WAGA: 92
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:115
-udo:60
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat z małymi przerwami
6. DIETA:
-białko:170gr
-węglowodany:300gr
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy solo enan pozniej prop z meta
8. TRENING:3 razy w tyg
9. CEL CYKLU: masa lepszej jakosci
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop z meta zakończony w listopadzie
11. POZIOM BF%:-
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:bez zastrzeżeń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:normalna
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:195
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bold to takie ze 20tyg
A czy enan czy mix co za roznica myslisz ze na enanie wiecej kg zrobisz
Mozezz walnacz zlote kombo test+deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Od razu pomysłem o DD i Teścia ... B. Dobre combo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
a zamiast deki co mozna bylo by innego jeszcze wziąść słyszałem ze po dece troche problemy z erekcja sa hahaha i na glowe troche siada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A slyszales tez ze sa srodki zeby libido bylo ok?jakos mi na glowe nie siada
Jesli nie deka to test+oral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
z ta głową to chodziło mi ze jak odstawisz to pozniej złe samopoczucie i takie tam ale dobra to mogł by mi to ktos rozpisac jak to brac i po ile to ciagnac tak zeby było to wszystko w miare dobrze dopracowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1-16test 250 pon/czw
1-14deka 200 pon/czw

Podczas cyklu co pare tyg(np w 5tym i 10tygodniu)tak zeby ze dwa razy wyszlo hcg 2x2500e3d
10dni po ost testo hcg 6x2500e3d i 3dni ost hcg clom z nolva przez 4tyg po tabsie i tamox tydzien dluzej pol tabsa
Przed cyklem badania i przed odblokiem powtorks i zbijanie do norm


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-10 18:28:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
aha a czy na poczatku mozna np wjechac propem zanim enan zacznie sie wkrecać ???? rozumiem ze juz mety do tego nie trzeba a na koniec cos na dobry wyraz miesni ? czy nie ma potrzeby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5248
a co myslicie o takim cyklu które z tych srodkow wybrac ???
1-18 tesc 250
1-4 meta albo prop
1-14 deka albo boldek
14-20 wino lub tura
1-20 proviron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost na bombie

Następny temat

progesteron

WHEY premium