SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase pod saa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Witam chciałem dorzucić jakieś fajne suplementy pod tescia, co byście powiedzieli na taki zestaw:

1.Animal Pak
2.Animal Flex
3.Konczy mi sie cm3 to bym dał zwykłe mono
4.Omega 3
5.K2 D3
6.A.M.G
7.Beta alanina
8.Ashagandha
9.Karotem
10.MZB
11.Selen
12.Witamina E
13.Czosnek
14.Witamina A
15.Gold Standard białko
16.I którego gajnera z ON byście polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Kolego najpierw zaczyna się od suplementacji a potem można myśleć o wspomaganiu SAA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Tak też zrobiłem, ale wszystko się kończyć zostało mi troche pre Supernova, cm3 pyłek pszczeli końcówka orange triad... ktore ponoc wycofali bo cos szkodliwego dla organizmu w w nich znaleźli temu dojem i wymieniam na Animala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Połowa supli zbędnych . Podaj więcej informacji o sobie - wypełnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 29
3) waga/wzrost 90/182
4) staż treningowy 5lat
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy wiekszość
7) stosowane wcześniej spalacze nigdy nie stosowałem
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
Miesiac mono i teraz miesiac cm3
beta alanine
orange triad
omega 3 k2 d3
A.M.G
Agmatyne
Supernova
Alpa Hiuman
Animal flex
Jumbo
Gold standard według braków w diecie
9) ilość dni wolnych od kreatyny jem cały czas
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) nie licze duzo i dobrze
11)przewidziane finanse na cykl x
12) uwagi i sugestie


Zmieniony przez - Verrum w dniu 2017-06-07 12:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
punkt 10 do poprawy, jak chcesz osiagnac cokolwiek
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Dzięki za info. a w sprawie suplementacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
rowniez bedzie ona wynikala z punktu 10, jak chocby dobor odzywki, czy gainera, czy tez witamin/mineralow/kwasow tluszczowych,
tutaj nie da sie kupic worka suplementow na oko i wrzucic wszytsko z nadzieja, ze cos sie stanie pozytywnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement na insulinę i glukagon

Następny temat

The curse vs 1.3

WHEY premium