SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase ( zastoj )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Wiek : 30
Waga : 120kg
Wzrost : 187cm
Biceps : 48cm
Talia : 97cm

Nie mam teraz jak zmierzyc wymiarow. Reszte podam jak zmierze po pracy

Staz na silowni : 8lat
Bialko : 3.0g
Tluszcze : 1,5g
Wegle : 3.5g



Witam mam nadzieje ze wszystko w miare dobrze wypelnilem I uzyskam jakies podpowiedzi. Mianowiscie jestem juz 7tydzien na combo-med ( 200mg deki+200mg cypio w 1ml )
Mial to byc gruby cykl na mase wygladajacy tak :
1-19 combo-med 2ml e3d
1-4 meta 40mg ed
5-8 insa
9-12 antek
13-16 insa
20-22 cypionat

Oczywiscie hcg Co 6-8 tygodni, a po cyklu mial byc mostek

Jednak wszystko poszlo nie tak jak trzeba. Mianowicie zaczolem cykl ale juz w trzecim tygodniu odstawilem mete pomimo oslonek na zoladek I watrobe nie moglem nic jesc, Codziennie rano mialem mdlosci I albo konczylo sie w kiblu albo nie jadlem nic przez pierwsze 2-3 godziny po wstaniu I oglonie mialem bardzo zle samopoczucie I zgage caly mi dniami. Waga niby troche szla ale sama woda bo jadlem ponad dwa razy mniej.
Odstawilem wiec mete I powiedzialem sobie nigdy wiecej orali. Z tego wzgledu ze odstawilem mete wczesniej niz planowalem I wiadomo ze antka nawet nietkne dalem sobie spokoj tez z insa. Zostalem wiec tylko przy combo-med I po tych 3tyg jak odstawilem mete podbilem dawki z 2ml e3d na 2,5ml e3d I od tam tej pory nie ruszylem nic do przodu wrecz przeciwnie pare dni po odstawieniu mety zeszla ze mnie woda I spadlo mi 2kg. Jestem bardzo zly I prosze o pomoc Co mam zrobic. Z gory dziekuje




Zmieniony przez - Tomek Wexford w dniu 2/15/2018 11:13:13 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Spróbuj meth inj, czasasmi u wrażliwców się sprawdza dobrze, lepiej niż wersja oral.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Bralem kiedys mete w zastrzykach bardzo dawn temu razaka I byla kozak, ale na ta chwile niemam wogole dostepu animal do mety w strzalach ani do tescia na wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Pomoze mi ktos? Niewiem ci mam zrobic. Czy jeszcze zwiekszyc dawki chic mysle ze to raczej odpada, czy dorzucic cos innego tylko teraz Co zeby sie w miare szybko wkrecilo.

Kolega mi doradza odpalic inse, I zebym szybko zalatwil tescia na wodzie I przeplatal z tym. Co WY o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Tomek Wexford
Niewiem ci mam zrobic. Czy jeszcze zwiekszyc dawki chic mysle ze to raczej odpada, czy dorzucil. Co WY o tym myslicie?

Zrób minicut ze dwa trzy tygodnie. Masz prawie metr w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Nie chce robic redukcji, wiec ta odpowiedz mi wiele nie daje. Zdania tez nie zmoenie wiec prosze o jakas porade Co dorzucic do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363941 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667619
apetyt już wrócił do normy??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Na Cale szczescie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Wlasnie zajadam kurczaka z ryzem I brokulami I sam sie dziwie ze moge tyle zjesc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363941 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667619
no to kcal w górę i ew podbić deke i testa i lecisz dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Teraz biore po 2,5ml combo-med e3d to wychodzi niby 500mg cypio I 500mg deki e3d
Co proponujesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol po injekcji

Następny temat

trenbolone - zawroty głowy

WHEY premium