SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Cykl na masę

Wysłana -
Witam.
Wrzucam ankietę i do sedna
1.WIEK: 31
2.WAGA: 92
3.WZROST: 1i6
4.WYMIARY: 
-Biceps: 41
-Klata: 116
-Udo: 67
-Talia: 90
5.STAZ NA SILOWNI: ok 10 lat z przerwami
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa od października
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE test, deka, meta
SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna, bcaa, białko, wjtaminy
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: cały cykl ok tysia
9.POZIOM BF% ok 12% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endo
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC) 
-Klata: 140
-Przysiad: 160
-Mc: 190
12. Czy masz dietę? Tak obecnie 3tys kcal

W maju skończyłem wino (100tab) 3tab ed  i test cyp 400/week. Obecnie lecę 250 cyp e7d i myślę zmienić na suste 250 e7d. Myslemczybjechac dalej mostek do października bo wtedy chce zacząć masę i pytanie co na ta mase? Myślałem enan deke metę ale w jakiej kombinacji. Masa 4 miechy i później 3 miechy redukcji. Proszę o poradę co zrobić teraz czy most czy odblok i co z tą masą? Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To wszystko zalezy od Ciebie czy most czy odblok,odblok spokojnie mozesz zrobic bo powiedzmy ze potrwa te 1.5miesiaca to bedzie poczatek sierpnia czyli te 3miesiace z kawalkiem odpoczniesz i nie byloby to zle
Mozesz sobie rowniez lajtowo bic testa 250e7d jesli nie chcesz schodzic(tylko ta zmiana estra nie bedzie potrzebna) i w pazdzierniku cykl
Wtedy zwiekszasz test na 250 pon/czw i do tego deke 200 pon/czw a mete jesli juz dalbym na koniec masy na ok 8tyg
Wysłana -
Ktoś coś jeszcze..??
Wysłana -
Kamil Ci dobrze napisał . Możesz teraz lecieć mostek z testa i np hcg a pozniej na masę deka i test będzie spoko .
Raczej bym z bomby teraz nie schodził bo to tak jak byś auto cabrio schował na lato do garażu
Po to ćwiczymy żeby sie latem pokazać

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-06-14 21:50:14
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź