SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na enanie solo (prolka)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
1. WIEK: 23
2. WAGA: 80
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 5-6
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: p&p 4x/week
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: nadcisnienie (biore lek Valzek, na cyklu planuje zwiekszyc dawke)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):

Planuje mały cykl na prolce, glownie w celu poprawy motywacji, apetytu, masy. Długo o tym myślałem i znam siebie ze jak cos planuje to musze tego sprobowac. Na poczatku myslalem o naprawde malym cyklu zeby sprawdzic jak na to zareaguje moj organizm i chcialem poleciec 5 tyg 100 mg e7d, ale nie wiem czy to mialo by w ogole jakis sens (chyba ze sie myle?), wiec pomyslalem zeby troche zwiekszyc do 8 tyg 100 mg e5d a po cyklu wejsc na kretke. Badania bede robil i wrzuce je do tematu (test, estro, aspat, alat). Zastanawiam sie co na odblok, czy potrzebne bedzie hcg? czy wystarczy clomid? Poleci tez tamoxifen i heparegen na wszelki wypadek i tu pytanie jak to dawkowac.



Zmieniony przez - Frugoss w dniu 2015-05-10 15:58:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
uzupełnij wymiary i wyniki siłowe
słabo widzę cykl na tak małej ilości testa poza zablokowaniem swojego nie wiele więcej sobie go dostarczysz
jeśli celem jest masa to może prościej zacząć od tabletek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
1-8 100 mg e5d to mala ilosc?

wymiarow dokladnych nie znam, jesli chodzi o wyniki to tez dawno maksow nie robilem, ale nie dawno bylo tak mc 140, wl 90 przysiad 110 x 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Nie wiem czy z nadciśnieniem jest to mądra decyzja Jak z cholesterolem Hdl Ldl tròjglicerydami nerkami ? Jak się zdecydujesz to osłonki na wątrobę sobie daruj
Czemu już chcesz się faszerować skoro jesteś w stanie spokojnie jeszcze się rozwijać naturalnie Cykl przy 90 kg na klatę - dla mnie to zbrodnia

Nie znam nikkgo kto w wieku 23 lat leczy nadciśnienie

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-05-10 16:31:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
psychicznie ciezko, dlugo stoje z progresem, brak sily, motywacji, apetytu, brakuje mi agresji na treningach i wiem ze nagly przyrost dodal by mi wiecej motywacji. Generalnie jak patrze w lustro to sie zle czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Szkoda zdrowia Latami prawie nie ruszałem z miejsca z progresem i wziąłem się za Saa dopiero gdy po roku nie zrobiłem postępu Na motywację dobrze robiła mi kawa w dawce dla konia i cykl za cyklem na monohydracie kreatyny Pobaw się z kreatyną ona naprawdę klepie Znam jeden przykład chłopaczka bawiacego się w sterydy przy leczonym nadciśnieniu - już ani nie bierze ani nie trenuje Ten lek na nadciśnienie prowadzi do ospałości - tak napisano w ulotce
A co z tym nadciśnieniem duże miałeś ? będziesz faszerowany lekami do koñca? Będą w stanie wyleczyć cię z nadciśnienia ? Znają przyczynę? Badali serce jak należy? Chodziłeś z holterem ? W rodzinie choroby serca?

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-05-10 16:50:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
nie doczytałem o tym nadciśnieniu,odpuść na razie saa bo tylko się to pogorszy.Wylecz najpierw to.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
z nadcisnieniem to juz nie jest tak zle jak kiedys, jakis miesiac temu u lekarza bylo 140/80 mierzone prosto z treningu i trasie 3 km na rowerze

lekarz podejrzewa ze to samoistne. dostalem skierowanie do kardiologa i oczywiscie czekam na swoja kolej, odkad pamietam to mialem lekko podwyzszone. wiem ze kretka fajnie klepie, ale zbyt dlugo tez nie da rady jej brac. powiem wprost - potrzebuje powera chociaz na chwile ;]


Po za tym to ma być dość łagodny cykl, tak jak wspominalem 1-8 100 mg e5d
Albo nawet 1-6

Zmieniony przez - Frugoss w dniu 2015-05-10 19:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
100mg e5d to mało, sam brałem podobnie, zrobiłem badania i norma testa nie była przekroczona. Zablokujesz się i tyle. Teraz biorę 200mg e4d i jest ok. Też apteczna prolka. Wcześniej brałęm 100mg e3d. Mnie nie zalewa, biore exe 1/2 tabl e3d. Ciśnienie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
na kazdego dziala inaczej, miales pewniaka z apteki? jak sie odblokowales po tym 100mg e5d i ile ciagles ten cykl?

Zmieniony przez - Frugoss w dniu 2015-05-11 11:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
nie trafiają do ciebie argumenty to rób po swojemu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl pomocy

Następny temat

susta+meta pytanie o odblok

WHEY premium