SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Cykl na cm3, S.A.W, AminoMax 6800

Wysłana -
Siema, kupiłem właśnie krete cm3 Treca, S.A.W i AminoMax 6800.
Od 2 miechów nie dam rady dołożyć ciężaru, więc pomyślalem o cyklu na krecie.
Jak dawkować tą krete i S.A.W?
Można brać razem bezpośrednio przed treningiem czy lepiej z odstępem czasowym?
Okołotreningowo będę brał AminoMax 6800 i mam też troche bcaa. Brać sam AminoMax 6800 czy moge mieszac z bcaa?
Oczywiście lecą też witaminy i minerały i Omega 3 między posiłkami.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli nie możesz dołożyć ciężaru i problem nie leży w odżywianiu to wrzuć w:
DT
saw przed treningiem
cm3 po treningu
amino po treningu

DNT
tylko cm3

pzdr

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2018-01-09 23:21:00

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2018-01-09 23:21:16
Wysłana -
Bcaa mieszać czy może postać 2 miesiące póki skończę cykl? Treningi robię późnym wieczorem i od razu po treningu jadam 150g twarogu z olejem z pestek dyni. Mogę nadal tak jeść czy przełożyć ten posiłek na później bo słyszałem że tłuszcze ograniczają wchłanianie krety
Wysłana -
Na tym etapie nie martwiłbym sie wchłanianiem krety. Duzo ważniejsze jest to zeby posiłek potreningowy był zbilansowany bo twaróg z pestkamk dyni to średni pomysł. Nie bój sie węgli na noc.

Bcaa mozesz dorzucić przed treningiem.
Wysłana -
wbrew pozorom posilek moze przyczyniac sie do poprawy chlanialnosci kreatyny
wyrzut insy bedzie sprzyjal transportowi kreatyny w organizmie
Wysłana -
Maly1488
Bcaa mieszać czy może postać 2 miesiące póki skończę cykl? Treningi robię późnym wieczorem i od razu po treningu jadam 150g twarogu z olejem z pestek dyni. Mogę nadal tak jeść czy przełożyć ten posiłek na później bo słyszałem że tłuszcze ograniczają wchłanianie krety

ja bym po treningu wywalił ten olej i wrzucił go do posiłku przed snem
Wysłana -
Posiłek potreningowy jest także moim ostatnim posiłkiem. TomQ-MAG masz jakies propozycje na posiłek potreningowy który bedzie zarazem ostatnim posiłkiem, który poprawi wchłanialność krety? Mogę go również przesunąć max 1h ponieważ treningi robię późno a muszę wcześnie wstawać. Jeśli po treningu zjem normalny posiłek potreningowy to wtedy raczej nie wcisnę godzinę później przed snem jeszcze twarogu. Co proponujecie? Wywalić twaróg i szamać normalny posiłek z porcją węgli na noc?
Wysłana -
dokladnie tak, wrzuc klasyczny zbilansowany posilek, 100g kaszy, 200g miesa, warzywa, odrobinke oliwy i tyle
Wysłana -
Usunięty przez ASNF za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Okej dzięki wielkie za pomoc. Od jutra zaczynam, sfd jak zawsze pomocne :P TomQ-MAG, BartoO leci sogacz mozna zamykac
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź