SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na buzerach hormonów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
Proszę (ale tylko osoby mające cś do powiedzenia) o opinie na temat cylku składającego się z;
- Nutrabolics Hemotropin
- Muscle Meds HexaGHen
- MUSCLEMEDS Arimatest

Hemotropin ma wywołać zwiększoną produkcję HGH, HexaGHen IGF-1 a Arnimatest testosteronu. Nie dodawałbym HexaGHen'u ale w opisie jest podane, że stymuluje IGF-1 a to nie to samo co HGH więc myślę, że dobrze zaatakować z każdej strony ;)
Hemotropin i HexaGHen non stop przez 12 tyg. a od 7 do 12 tyg. Arnimatest. Tak samo od 7 do 12 tyg. planuję dorzuić;
- Controlled Labs Green Magnitude
- Controlled Labs White Flood
Przez cały cykl;
- Controlled Labs Orange Triad
Do tego białko, przed pierwsze 6 tyg. Gaspari MyoFusion a od momentu wejścia na kreatynę Muscle Meds Carnivor.

Najbardziej zależy mi na ocenie czy jest sens łączyć Hemotropin i HexaGHen. No i ogólnie co sądzicie o tym cylku. Bez obaw o mój staż treningowy i wiedzę o diecie są na wysokim poziomie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Suplementy stymulujące hgh i ich pochodne to bujda na resorach.

Boostery testosteronu podniosą poziom testosteronu w wieku powyżej 21-25lat maksymalnie do górnej granicy normy i nic ponadto.

Możesz odczuć podwyższone libido, 'ubicie mięśni' etc.

Powiedz jeszcze w jakim wieku jesteś i czego oczekujesz konkretnie po zastosowaniu tych suplementów? I czy wszystko musi być koniecznie z muscle med?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
Nie musi być z Muscle Meds ale wydają się być najlepsze (te suplementy). Oczekuję więcej mięcha ;) bo po tym cylku chcę zacząć redukcję. Jestem po 30-stce i mam spore doświadczenie w treningu, nie tylko siłowym. Powiedzmy, że zaczynam na nowo po dłuższej przerwie od poważniejszego treningu. Ten cykl chcę poprzedzić 6 tygodniami na;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
- Gaspari: Super Pump max, Size On Max Performance i Qualityne a do tego białko Muscle meds Carnivor 2 razy dziennie po 2 miarki
Super Pump wiadomo, przed treningiem, Size On w trakcie treningu i raz dziennie Qualityne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
a co byscie polecili z boosterow testa dla osoby w wieku ponad 21 lat ze srednim poziomem tescia(potwierdzonym badaniem) tak zeby go podniesc do gornej granicy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
DAA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapsułki uzywane w suplementach, odżywkach etc.

Następny temat

tutaj tutaj szybkie pytanko

WHEY premium