SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Cykl kreatyny ;-)

Wysłana -
Witam wszystkich serdecznie

Mam pytanie odnośnie kreatyny tzn. chciałbym zacząć może jakiś cykl z kreatyną tak za jakiś miesiąc i chciałbym być dobrze do niego przygotowany w związku z czym bardzooo prosze o porady:
1) Jako pierwszy cykl to chyba może to być Megabol Total Creatine ?
2) Lepiej z fazą wstępną czy od razu ?
3) I jak się ją spożywa tzn. wiem że z soczkiem z winogron ale jak tzn. rozrobić ją z sokiem ?
4) Porcja to 5g ile razy dziennie ?

Sorki bo może pytania tendencyjne ale już sam jestem skołowany różne zródła różnie podają.
Będę naprawdę wdzięczny za pomoc. Z góry dzięki!

Pozdrowionka.

---

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ad.1 Moze byc Megabol.
Ad.2 Moze byc bez fazy nasycania.
Ad.3 Mozesz mieszac z sokiem/roztworem glukozy lub sypac bezposrednio do paszczy odmierzona porcje.
Ad.4 Rano 5g, po treningu 8 - 10g. W dni bez treningu, rano 5g, poznym popoludniem 5g.

Pozdrowka
Wysłana -
Czubata łyżeczka od herbaty to ok 5,6 g. proszku

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
Wysłana -
Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Pozdrawiam gorąco (w te chłodne dni)))

---
Wysłana -
Moze jeszcze ja o cos zapytam :) Zamierzam brac kreatyne Megabola i nie wiem z czym brac jesli nie kupuje glutaminy?
Moze byc ten sok winogronowy?

"Trening czyni mistrza"
Wysłana -
Hmm glutamina i sok winogronowy... No dobra, nie bede rowijal tej mysli. Pij kreatyne z tym sokiem winogronowym. Bedzie ok. Glutamina nie ma tu nic do rzezczy. No prawie, nic do rzeczy, ale sie tym nie przejmuj.

Pozdrowka
Wysłana -
Panowie mam jedno pytanie:wysiłek fizyczny wpływa na wytwazanie hormonu wzrostu,tak,a wiec pytanie dotyczy tego czy przy moim wieku 17 lat taki trening nie zaszkodzi: rano biegam i sie rozciągam przez jakąs godzine,po szkole ide na godzine na siłownie(zaczołem cykl z 200g kreatyną ktorą biore 2g przed treningiem na sił. popijając woda i 2g po treningu pop. glukozą),bronie na ławce w 4 lidze i mam jeszcze wieczorem 2godzinny trening w noge.A wiec jak brzmi odp.Czy taki trening moze przeszkodzic w moim wzroscie.

PIO
Wysłana -
nic niewplynie na wzrost
to sprawa genetyki
i znaczne obciazenia kregoslupa moga go powstrzymac
a przy tym co piszesz spij spokojnie

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl www.hub.any.pl 
Wysłana -
Ja tez mam pytanie czy wazny jest okres przesycenia czy nasycenia ?

zapasy-to sztuka
Wysłana -
jedni twierdza ze z faza nasycenia inni ze bez niej tylko staly poziom utrzymywac
i jedni i drudzy maja racje a co lepsze dla kogo trzeba na sobie rpzetestowac i wtedy sie dowiesz

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl www.hub.any.pl 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź