SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Cykl kreatynowy pomoc

Wysłana -
Witam chciałbym poprosić o radę ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Jak najlepiej dawkować następujące środki?
Activlab creatine powder 600g - mono
Cm3 Trec 180kaps
Wit&min ostrovit 90kaps
Magnez i cynk ostrovit 90kaps
Saw Trec
Ashwagandha + guarana
Do tego białko
Dodam że cykl będzie trwał 8/9 tygodni
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kreatynę możesz brać razem lub wpierw jedną później drugą, możesz np jedna porcję 5g powiedzmy przed treningiem, a druga 4kaps. po treningu, w dzień wolny 5g o dowolnej porze (w dzień nietreningowy w sumie też o dowolnej porze, tak przykładowo te pory podałem)
Witaminy dorzuć 2kaps dorzuć w okolicy posiłku jakiegoś np. śniadanie, albo jedną rano jedną wieczorem
Mg i Zn na noc przed snem + ashwaga
Saw przed treningiem
Białko wg braków w diecie
8-9tygodni? krótko jak na kreatynę, pociągnij z 16 tygodni, a możesz i cały rok ładować
Wysłana -
osobiscie zamiast SAW wrzucilbym np beta-alanine leiej wyjdziesz na tym laczac oba produkty, niz wykorzystujac mocno przecietne pre
Wysłana -
Kreatyna 5g przed i 5g po treningu. W dni wolne możesz jedną porcję. Witaminy z posiłkiem, z dala od treningu. Magnez i cynk ok 400-500mg + 15-30mg z kolacją. Przedtreningówka około 20 minut przed treningiem w gorsze dni, gdy jesteś zmęczony. Białko w zależności od braków w diecie.
Wysłana -
pamietaj e w sawie masz też kreatyne, musisz to uwzględnić w dziennej podaży
Wysłana -
1,25g w porcji to nie wiem, czy jest sens zawracać sobie tym głowę przy prochu przy kreatynie cm3 w kapsułkach chyba jest 1,25g w jednej kapsułce więc można jedną mniej wtedy
Wysłana -
Porcja to 10g, więc 2,5g kreatyny. 5g w porcji nie ma zbyt wiele wspólnego z realnym dawkowaniem. Może dla kobiety 50kg, która nie pija kawy.
Wysłana -
tak 1.25 na porcje ale jak pamiętam trzeba było sypnąć z 15g by coś poczuć a to juz daje ok 3.5 grama
Wysłana -
to wtedy fakt to już pokaźna ilość się robi mój błąd, że tylko spojrzałem na ilość kreatyny "w porcji"
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź