SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl -jak brac..

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Cwicze juz ponad 2 lata. Wlasnie nie dawno zakupilem sobie "cykl" i zaczynam brac od poniedzialku. Choc nigdy takiego cyklu nie mialemm i nie wiem co dokladnie brac tzn jak to brac bo dla mnie wydaje sie duzo odzywek.
Mam weglowodany,bcaa,bialko,przed i po treningowke.
Bcaa na czczo i po treningu.
Przedtreningowke wiadomo,potreningowka to samo.
Bialko pic rano i po treningu?
Wegle po treningu?
Czy moge np razem w jednym szejkerze (powiedzmy w 300ml) wymieszac bcaa,weglowodany i potreningowke?
Bo wiem,ze nie ma opcji np wypic potrenigowki (250ml),bcaa (200ml),bialko (200ml) weglowodany (200ml). Na pewno nie dam rady wypic prawie litr zaraz po treningu... Mam nadzieje,ze mniej wiecej wiecie o co mi chodzi.
Bylbym wdzieczny jakby ktos mi to rozpisal dokladnie.
Dziekuje z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
sprawdz sobie ile wyciągniesz z tego kalorii, ale pewnie za mało zajrzyj do kalkulatora i będziesz miał odnośnik ile powinieneś zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 502
Kupiłeś w sklepie SDF... zapytaj ich :) Masz tam taką małą ikonkę "czat online"...

Hey Hey Falubaz!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
@up świetna rada

to nie jest żaden cykl kolego, kupiłeś uzupełnienia diety w prochu (białko, węglowodany) i bcaa które nie jest ci specjalnie potrzebne na masie, imo nie jest zbędne.
zamiast kupować bez sensu mogłeś poczytać troszkę cykl to się robi np. na kreatynie. Dietę masz ?

Białko- według braków w diecie, to tylko kurczak w prochu
Węglowodany- jw, carbo tylko sens walić po treningu
BCAA- przed i po treningu, w dnt nie potrzebne
przed/potreningowa wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
@up (zalozylem konto sobie)
no diete bede sie staral jakas trzymac.. przeciez bez sensu mi odzywki bez diety;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
mylisz pojęcia - odżywki to żarcie w prochu (białko, gainer, bulk, carbo) kreatyna, bcaa, ba .............. to suplementy

nie kupiłeś żadnego produktu na którym robi się cykl, czego oczekujesz po zestawie który kupiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
dobra,kupilem sumplementy i nie wiem jak je brac;) moje pytanie dotyczylo tego czy moge np w 250 ml wymieszac powiedzmy bcaa z potreningowka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
nakupiłeś pełno supli mając zielone pojęcie na ich temat co chcesz osiągnąć tym zestawem ? bo nie widzę tu nic specjalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
myslisz,ze jesli bede bral te sumplementy,bede staral sie trzymac diete to mi to nic nie da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Nie masz nic konkretnego- żarcie w prochu, bcaa które oczywiście przydałoby się, ale na masie nie jest takie ważne przed i potreningówka też dodatki napędzające i poprawiające robotę ale brakuje tu bazy - Kreatyny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
no wiem,ale mysle,ze jesli bym mial np sama przed/potreningowke to na pewno mniej bym zdzialal niz z dodatkiem bcaa i bialka;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
niby czemu ? no i co ma do tego białko ? to tylko kurczak w prochu, nie masz rozpisanej diety to odłóż białko i węgle na półkę bo się przy dietce przydadzą do uzupełnienia, teraz tylko wywalisz kasę totalnie w błoto .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

fbw do oceny!

Następny temat

ksiazeczka sanepidu

WHEY premium