SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enan 250 e5d

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4091

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

83

Wzrost

177

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Okolo 12 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Okolo 4000cal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Metanabol (male przyrosty okolo 3kg jakies 8 lat temu).

Opisz swój plan treningowy

5 dni w tygodniu

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do chudnięcia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nigdy nie sprawdzałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Witam.
Ćwiczę już długo i większość co dało się zrobić na czysto zrobiłem. Od 31 lipca wleciałem na testosteron enan 250 e5d. Wczoraj był drugi strzał. Planuje cykl pociągnąć przez 4 miesiące. Pod koniec 3 miesiąca zacznę brać HCG przez 4 tygodnie, a po ostatanim strzale z teścia odblok clomid. Mam parę pytań na które chciał bym żebyście udzielili mi sensownych odpowiedzi.
1. Ile HCG i jak często od 3 do 4 miesiąca.
2. Ile dni po ostatnim strzale z teścia zacząć odblok clomidem, ile i jak często go brać.
3. To pytanie głównie skłoniło mnie do napisania tego postu. Wczoraj po drugim strzale zauważyłem, że moje sutki różnią się od siebie. Lewa brodawka jest jak by bardziej wystająca i skupiona bardziej w środku otoczki (podobnie jak przy mrozie), a druga jak by mniej wystająca a bardziej rozlana w otoczce (zajmuje większą część otoczki). Wcześniej nie zwracałem na to uwagi więc nie wiem czy było tak od początku czy dopiero teraz. Pytanie brzmi czy możliwe, że brodawki różnią sie naturalnie od siebie i czy możliwe, że już po drugim strzale w 10 dniu cyklu wyskoczyło gino?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
hcg co 4-6ttyg 2x2500e3d i tydzien po cyklu takim samym schematem z 15tys i dopiero po tym clom jesli hodmony beda uregulowane
jeli sutek zachowuje sie jak na mrozie to jest lipo a nie gino zreszta niemozliwe jest gino po 2 strzale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Dokładnie jw . Z sutkami nie wkrecaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk

jeli sutek zachowuje sie jak na mrozie to jest lipo a nie gino zreszta niemozliwe jest gino po 2 strzale


nie Kamil, nie masz racji. mialem gino w wieku gimnazjalnym, ktore po burzy hormonalnej w tym okresie zycia nie zniknelo. wycialem w cholere. ale to co chce Ci powiedziec ze wlasnie sutek reagowal na ogolne zimno i robil sie jak u faceta bez gino. rowniez znam kilka osob z gino i rowniez suty np po prysznicu sa normalne, ale kwestia kilku min i wracaja do formy gino

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Wracając do tematu.
1. Z tego co zauważyłem każdy ma inną szkołę walenia HCG. Jedni polecają w połowie cyklu i pod koniec inni pod sam koniec, a jeszcze inni w inny sposób. Kamil rozumiem, że wybierając Twoją opcję będę potrzebował 5 paczek HCG (jeśli dobrze zrozumiałem)? A czy moja opcja HCG od 12 do 16 tygodnia cyklu jest zła waszym zdaniem?
2. Rozumiem, że clomid około 2 tygodnie po ostatnim strzale? Jeszcze kwestia ile tego brać?
3. Uspokoiles mnie tym, że po drugim strzale nie ma opcji żeby wyszło gino, a co do tego czy sobie wkręcam to pewnie tak jeśli chodzi o gino ale sutki różnią się od siebie. Prawdopodobnie mialem to już przed pierwszym strzałem ale czy to normalne?
Znalazłem zdjęcie około 3 dni po pierwszej iniekcji i już było.


Zmieniony przez - klakierq w dniu 2018-08-06 17:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tak potrzebowalbys z 5 op hcg
hcg podajesz po skoblnczeniu kuracjii a jesli czytales co innego zeby bic pod koniec to moze pamietasz z ktorego roku byl ten temat?bo juz dawno sie nie oraktykuje zreszta nawet jak sie zaczynalo hcg pod koniec cyklu to ciagnelo za cykl
clomid po hcg niewazne czy to bedzie 2 czy 5tyg po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Jeden ze znanych kulturystów z YT wypowiadał się o HCG 3 tygodnie przed końcem cyklu. Zejście z dawek teścia do zera przez ostatnie 3 tygodnie cyklu i przez ten czas HCG. Większość ludzi z forum polecało w 8 tygodniu i na koniec cyklu dlatego czym więcej tego czytam tym więcej pomysłów:P Co do gino jesteś przekonany, że po 2 strzałach po 250 enana nie ma możliwości, żeby coś wyskoczyło?


Zmieniony przez - klakierq w dniu 2018-08-06 17:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na moje to nierealne, wkrecasz sobie, a psychika tez mocna rzecz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Na wszelki wypadek wrzucam zdjęcia. Lepiej dmuchać na zimne :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ja nic tu nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jw. wkrecasz sobie, no i fat w klacie siedzi

i sorry ziomus ale po tych fotach widac zes lekko ulany. zacznij od redu bo bedzie kaplica


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-07 17:24:02

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy mocny cykl masowy

Następny temat

Pomocy. Kuracja.

WHEY premium