SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl enan 250 e5d

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 28
Waga 83
Wzrost 177
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni Okolo 12 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) Okolo 4000cal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Metanabol (male przyrosty okolo 3kg jakies 8 lat temu).
Opisz swój plan treningowy 5 dni w tygodniu
Cel cyklu Masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Do chudnięcia
Stan zdrowia Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia Nie
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Nigdy nie sprawdzałem
Wysłana -
Jeden większy od drugiego (brodawka), serio tego nie widzicie?:P Kurde to ja jestem przewrażliwiony:P Co do fatu to zdaje sobie z tego sprawę tylko, że szczerze mi to nie przeszkadza. Nie mam zamiaru mieć fajnej rzeźby. Kulturystą też nie zamierzam być. Po cyklu będę myślał co z tym dalej robić :)

Zmieniony przez - klakierq w dniu 2018-08-07 17:32:56
Wysłana -
jasna sprawa, kazdy ma swoje cele i priorytety. tylko... skoro nie zamierzasz byc kulturysta, ani chociazby miec fajnej wyrzezbionej sylwetki to po co ingerowac w swoj uklad hormonalny i ogolne zdrowie? no ale nic, powodzenia
Wysłana -
Powiem tak. Zawsze chciałem być duży. Gdy zacząłem swoją przygodę z ciężarami ważyłem 59kg. Ćwiczę już dobre 12 lat (oczywiście z przerwami) i już ciężko na samych odżywkach i jedzeniu zrobić mi coś więcej. Strasznie jest irytujące to, że człowiek katuje się na siłowni po 5 dni w tygodniu, a przez kilka lat praktycznie stoi w miejscu. Nie mówię, że nigdy nie będę chciał zrzucić trochę fatu tylko po prostu taki typ sylwetki zawsze mi się podobał i nie mam z nim problemu
Wysłana -
To najpierw zrób porządna redukcje i dopiero wtedy zajmij się budowa masy miesniowej , w innym wypadku zawsze będziesz stał w miejscu
Wysłana -
tam będzie lipo wiec tnij chłopie
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź