SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do ocenny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Niedługo przymierzam się do zapodania sobie Deci z Winstrolem i mam odawy czy aby dobrze to rozplanowałem, a więc tak:

Deca 1-8 tydzień ok 200 mg ( czyli 8 amp Organonu)
Wino 1- 5 tydzień oczywiście 50 mg co drugi dzień (I tu to nie wiem jakiej firmy i ile tego mi potrzeba)

A tydzień po zakończeniu 10 tabs clomidu (znaczy 1 tab/dzień)

I mam jeszcze pare innych pytań:
-Czy białko hi TEc Protein 90% jest odpowiednie do tego cyklu (zamierzam wziąść 5kg)?
-Jako anty kataboliki używać Glutamizy z BCAA czy HMB? i w jakich ilościach
-czy po zakończeniu cyklu odpowiednia bedzie kreatyna MUltiPowera Instant 500g?

Cwicze od ponad 2lat, 1,5 roku juz poważnie z dietą, odżywkami i z głową:) byłby to mój pierwszy cykl,

Diety nie będe wklejał bo chyba nie zabardzo pasuje do dopingu, ale jak by co to mówcie

prosze o pomoc, sogi czekają

pozdrawiam Krzysiek


Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Czy może uważacie że winstrol lepiej od 5 tygodnia i kończyć razem z deca?

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak mowisz winko od 5 tygodnia a ja bym wziol propianata od 1 do 5 tygodnia.

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
a po co jeszcze cos dodawac ,to jego pierwszy cykl tak jak pisze bedzie super....!

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Czyli wszystko dobrze ustawione, tak?
Winstrol od 5 do końca??? (No tu to czytałem że niby lepiej na początku bo deke szybciej rozkręci ale jakie są zalety tego że zacznie się od połowy czyli 5 tyg do końca???)
Odżywki jak rozumie też ok, tylko nie wiem dalej czy HMB czy Glute z BCAA???
Aha i czy Polecacie Winstrol z IP 10ml??? czy może macie inne propozycje

Wielkie dzięki za dotychczasowe wypowiedzi! Sogi lecą

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
++++tydz 1 deca 200mg
++++tydz 2 deca 200mg
++++tydz 3 deca 200mg
tydz 4 deca 200mg
tydz 5 deca 200mg / win 150mg
tydz 6 deca 200mg / win 150mg
tydz 7 deca 200mg / win 150mg
tydz 8 deca 200mg / win 150mg
tydz 9 ---------- / win 150mg
tydz 10 ----------/ win 150mg

wina chcesz brac 150mg?? czy zle zrozumialem? mozesz wziasc cos w stylu jak wkleilem bo clomid sie bierze 2 tyg. po dece a tak te 2 tyg. jeszcze walisz winko bo i tak przez ten czs jeszcze deka jest w organizmie dosc aktywna a pozniej clomid...
kreatyne masz dobra ale wystarczy z 300g brane po cyklu 2 razy dziennie po 5 g....
antykatabolik jak masz kase wez bcaa i glutaminke moze byc olimp gluta a bcaa treca
bialko moze byc jest dobre....
co do winka Ip nie znam osob co to brali i malo o niej ludzie pisza to poczekaj na opinie innych na temat jej...

...oddaje sogadzieki:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Twoj oryginalny cykl byl najlepszy, ten w pierwszym poscie- ewentualnie mozesz przesunac winstrol do poczatku drugiego tygodnia.
Clomid 3 tyg po ostatnim zastrzyku Deca-durabolinu.
Winstrol najlepiej zambona nad ip bym sie zastanowil na twoim miejscu, zaczyna schodzic na psy ta firma.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
No to teraz troche się zgubiłem...
Ziki - nie wiem ile Wina nalezy brać (myślałem że 50 mg to dużo...)

Możecie mi powiedzieć dlaczego, Ziki i Lifter, wasze zdania róznią się odnośnie włączenia Winstrolu do cyklu, czemu to takie ważne że zacznie się od początku lub od połowy, jedynie tego nie rozumiem,

wyjaśnijcie mi to jak możecie, wielkie dzięki

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Ziki - sorrki nie zauważyłem że pytasz o tygodniowe dawki wina... tak 150 mg

zarąbisty masz podpis, lifter

Co sie gapisz ....

Zmieniony przez - GeorgXXL w dniu 2003-11-17 21:28:37

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889


Lifter w ogóle jest zarąbisty bo ułożył mu ten cykl na szerokość w barach i takie extra efekty

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na 2 cykl?????

Następny temat

Jak ćwiczyć??

WHEY premium