SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do konstruktywnej oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
witam, mam 32 latka trenuje juz od kilku i zarzucilem sobie ostatnio /oczywiscie zmotywowany progr. tv pt "chce byc piekna" :) nstp cykl.

1-3 tydz. 2x100mg tyg Deca/4-6 tydz 2x200mg tyg Deca/7 tydz 1x200mg + 1x100mg
5-8 tyg 50 mg Winstrolu shot-y co drugi dzień. Czas trwania cyku 8 tygodni. Trenningi trzy razy w tygodniu, kazda partia miesniowa raz w tygodnu, oczywiscie odpowiednia dieta wzbogacona w witaminy,ochraniacze watroby, gainer 45/45 120g do poł godziny po treningu. Odpuscilem kreatynke zarzuce ja dopiero po pelnym odblokowaniu. Co o tym sądzicie ??? Zależy mi na poważnych odpowiedziach , uwagach, wolalbym zeby udzial w dyskusji na temat mojego cyklu wziely tylko osoby doswiadczone. Pozdrawiam serdecznie,liczac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susta na 5 tyg to slabo sie rozkreci. poczujesz na wacku ale nie dzialanie w pelni anaboliczne zrob sobie na propie w dawce 75-100mg e2d ewentualnie 100e3d bo deki masz sporo.

ja zrobilbym propa z tym winkiem 4-10.
klucia bedzie sporo ale mysle ze warto.

ale pamietaj ze to tylko moje zdanie i moze ktos ci podac lepsza opcje choc na moje oko bedzie to optymalne na chwile obecna twojego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
deca bez teścia, juz u mnie odpada ,reszty nie analizuje, dokup tescia

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
Ja jestem w trakcie cyklu i nie zamierzam dorzucic tam na pewno tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
jaka masz ta deke?
i w ktorym tygodniu jestes?

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
bardzo ladnie, 32 lata i totalny brak rozumu, popieram.. posmiejemy sie z ciebie jak nie bedizesz mial fake'a i zona sie na ciebie w****i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3406
nio to spodziewaj sie dekadika (czytaj kuska nie bedzie stawac) tak to jest bez tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jakie poprzednie cykle?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ivanko poczytaj o deca dick-u (poszukaj w wyszukiwarce)
test w cyklu z deka to mus zeby klopotow nie bylo (choc nawet on czasami nie pomaga) .... wiele osob sie na tym przejechalo

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7773
panowie skoro tak sie upiera ze testa do tego nie chce wrzucic to moze poprostu nie interesuje go ta sfera życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
to nie tylko sex
ogolne samopoczucie tez lipa, test daje moc ,cyklu bez niego sobie nie wyobrazam.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
Tak czytam te Wasze głupie wypowiedzi i wątpie w sens istnienia tego forum. Byłem na jednym cyklu deki z winem, jestem na drugim i problemów jak nie miałem tak nie mam. Wiecie co znaczy konstruktywna ocena? Wydaje mi się, że większość z Was ma problemy ze zrozumieniem tekstu. Nie masz do powiedzenia nic sensownego albo konkretnego - nie pisz. Bierzcie więcej tego Waszego teścia to mózg Wam już w ogóle zaginie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Cykl

Następny temat

cykl dla kolegi

WHEY premium