SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl do konstruktywnej oceny

Wysłana -
witam, mam 32 latka trenuje juz od kilku i zarzucilem sobie ostatnio /oczywiscie zmotywowany progr. tv pt "chce byc piekna" :) nstp cykl.

1-3 tydz. 2x100mg tyg Deca/4-6 tydz 2x200mg tyg Deca/7 tydz 1x200mg + 1x100mg
5-8 tyg 50 mg Winstrolu shot-y co drugi dzień. Czas trwania cyku 8 tygodni. Trenningi trzy razy w tygodniu, kazda partia miesniowa raz w tygodnu, oczywiscie odpowiednia dieta wzbogacona w witaminy,ochraniacze watroby, gainer 45/45 120g do poł godziny po treningu. Odpuscilem kreatynke zarzuce ja dopiero po pelnym odblokowaniu. Co o tym sądzicie ??? Zależy mi na poważnych odpowiedziach , uwagach, wolalbym zeby udzial w dyskusji na temat mojego cyklu wziely tylko osoby doswiadczone. Pozdrawiam serdecznie,liczac

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
deca bez teścia, juz u mnie odpada ,reszty nie analizuje, dokup tescia
Wysłana -
Ja jestem w trakcie cyklu i nie zamierzam dorzucic tam na pewno tescia
Wysłana -
jaka masz ta deke?
i w ktorym tygodniu jestes?
Wysłana -
bardzo ladnie, 32 lata i totalny brak rozumu, popieram.. posmiejemy sie z ciebie jak nie bedizesz mial fake'a i zona sie na ciebie w****i
Wysłana -
nio to spodziewaj sie dekadika (czytaj kuska nie bedzie stawac) tak to jest bez tescia
Wysłana -
Jakie poprzednie cykle?
Wysłana -
ivanko poczytaj o deca dick-u (poszukaj w wyszukiwarce)
test w cyklu z deka to mus zeby klopotow nie bylo (choc nawet on czasami nie pomaga) .... wiele osob sie na tym przejechalo
Wysłana -
panowie skoro tak sie upiera ze testa do tego nie chce wrzucic to moze poprostu nie interesuje go ta sfera życia
Wysłana -
to nie tylko sex
ogolne samopoczucie tez lipa, test daje moc ,cyklu bez niego sobie nie wyobrazam.
Wysłana -
Tak czytam te Wasze głupie wypowiedzi i wątpie w sens istnienia tego forum. Byłem na jednym cyklu deki z winem, jestem na drugim i problemów jak nie miałem tak nie mam. Wiecie co znaczy konstruktywna ocena? Wydaje mi się, że większość z Was ma problemy ze zrozumieniem tekstu. Nie masz do powiedzenia nic sensownego albo konkretnego - nie pisz. Bierzcie więcej tego Waszego teścia to mózg Wam już w ogóle zaginie...
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź