SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla boksera.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2126
Witam trenuje boks od jakis dwóch lat, wczsniej trenowalem przez kilka lat karate i mam problem z nabraniem masy (jakiejkolwiek)mam bardzo szybką przemiane materii, od osmiu miesiecy jade na diecie, wcinam gainery, mam za sobą cykl z kreatyny ale zawsze jak zlapie pare kiolgramów , a lapie je dosyc szybko to jeszcze szybciej je trace. mam dostęp do pewnych srodkow i chcialem zapytac czy oplaca mi sie zrobic cykl na mase trenując boks w międzyczasie czy lepiej przerwac trening na okres cyklu i skupic sie na massie a do teningów boksu wrocic pozniej. chcialem zapytac rowniez czy bardzo mnie spowolni jak podejde troche wodą i co ewentualnie zastosowac zeby nabrac jak najwięcej masy w jak najkrotszym czasie. nie chce przerywac treningow boksu na bardzo dlugi czas ze zwzgledow kondycyjnych. podkerslam ze boks trenuje dla samego siebie(poprostu lubie) moja waga to 74kg przy wzroscie 184cm. z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Bold = boldenon, tez ujdzie ale to najgorsze wyjscie z tych wszystkich srodkow.
NPP nie jest wcale takie rzadkie, deci na pierwszy kontakt z saa zdecydowanie nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak na jedzeniu nie potrafisz złapac kilogramów znaczy masz wciaz za malo kalorii. jak piles gainera i nie tyłeś- znaczy piles go za malo.

za bombe nie masz sie co lapac bo nie wykorzystasz jej potencjału.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-06-23 11:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Szczypior jesteś przy tym wzroście.
Doping jeszcze nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2126
jem duzo, dostarczam maskarycznie duzo kalorii, pod wieczor chodze z brzuchem jak balon a rano jestem z powrotem suchy. o diecie jako takie pojęcie mam a gainery dają mi mase i to dosyc szybko ale rownie szybko ją trace. pije 4 razy dziennie weidera 25% bialka od 8 miechów dzien w dzien bez przerwy, trzymam sie scisle diety b.rzadko pije a jak pije to tylko piwka. kiedys zrobilem, cykl na kreatynce i przybralem sporo kilosów (swojego czasu warzylem cos kolo 85kg. ale wszystko schodzi jak woda, normalnie massarka i postanowilem sprobowac czegos mocniejszego. szkoda mi czasu zeby przerwac treningi na 2 lata robic tylko mase na silce bo to nie moj zywiol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2126
tzn. mam chudziutkie konczynki ale az tak tragicznie nie wyglądam , powiedzial bym bardziej ze mam lekkie kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile masz lat?sądzę,że niewiele.
w młodym wieku metabolizm za******la z szybkością światła do twgo jeszcze trening bokserski i już masz wytłmaczenie czemu tak się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pokaz ta swoja diete. zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
co ty myślisz, że zrobisz cykl i będziesz wielki? spadnie jeszcze szybciej niz po kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
ja tez trenuje boks i powiem ci tyle jak chcesz tylko trenowac to spoko mozesz sobie walnac cykl ale jak chcesz boksowac to powiem ci tyle NIE ROB TEGOO!!!!!!! ja jadłem metke w okresie jak boksowalem i po ostatniej walce spostrzeglem sie ze albo koksy albo boks poprostu przyrosła mi masa ale zrobilem sie wolniejszy dostałem wyrzszego przeciwnika i walka w plecy to tylko moja opinia zrobisz jak zechcesz sam

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
A zawodowi pięściarze wszyscy na diecie i kreatynie? Wszystko sie da,tylko trzeba umieć to połączyć.
Do autora tematu nie za bardzo rozumiem jak to mozliwe ze lapiesz mase a potem ci sama spada. Ja tez tak mam ;] ale wiem dlaczego (alko/narko plus slaba dieta). Ty twierdzisz,ze diete masz caly czas i do tego odzywki. To na tej samej diecie najpierw nabierasz mase a potem spada,troche to dziwne. Moim zdaniem zaniedbujesz diete.

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Sporty walki dosyc dokladnie reguluja twoja naturalna wage.Chudy jestes i bedziesz zebys sie zesral jesli tylko bedziesz trenował boks i musisz sie z tym pogodzic.Do boksu nie czyni cie to mniej lub bardziej przydatnym ale jak chcesz lepiej wygladac poprostu to musisz wiecej na silowni siedziec.A sama silownia ci w boksie nie pomoze.Chyba ze całkowicie amatorsko to traktujesz jak juz ktos pisał.
Aha doczytalem ze dla siebie trenujesz Jesli tak jest to dam sobie reke uciac ze sie nie przemeczasz ponad sily na treningu.W takim razie zmiana diety zapewne troche pomoze.Ale herkulesem nie bedziesz zawszze o tym pamietaj zeby nie popadac w frustracje.

Zmieniony przez - rezun w dniu 2008-06-23 16:06:00

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy clomid

Następny temat

Cykl dla nowego na forum.

Wiecej