SFD.pl Doping

Cykl bez odbloku !?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 18 lat
Waga 110
Wzrost 185
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 117
Obwód uda 64
Obwód talii 95
Staż na siłowni 2 lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 4-5g białka 5-6g węgli 0,5-1g tłuszczy
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe pierwszy sam dianabol drugi prop i dianabol
Opisz swój plan treningowy 4 dniowy split
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 15-20
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) do tycia
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klata 140 martwy 200 przysiad 170
Wysłana -
Siema jestem jeszcze na cyklu prop z meta. Metke już chwile temu skończyłem i jadę na samym propie. Okazało się ze dil mi nie ogarnie hcg..
Hcg ma pomóc wrócić jądrom do swojej przedstartowej wielkości :D Ale mi się jądra wcale nie skurczyły na cyklu i nw jak bym się nie odblokował działo by się coś? Bije propa 100mg co drugi dzień

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z tego co ostatnio lodzianin pisał to przy zmniejszeniu się jąder o 10% masz około 80% bloka. Może to być dla ciebie niezauważalne poza tym liczy się też gęstość a nie sama wielkość.
Wysłana -
Nie ma żadnego przeliczania na %. Blok jest i już. Zejdziesz z bomby bez hcg i cloma to kaplica. Organizm wróci do siebie ale kiedy, nie wiadomo.
Wysłana -
atrofia to nie tylko wielkość ale i gęstość jąder,poza tym skurczenie się jąder o 10 % oznacza ich blokadę nawet do 80% kto zaczyna cykl nie mając wszystkiego na ręku?? czy będzie ok czy nie dowiesz się po cyklu,ale ważne że wpadło pare kilo na lato a że na viagrze będzie może trzeba lecieć bo będzie impotencja to juz nie ważne.załamka jest na tym forum przed latem zawsze.
Wysłana -
J/w. O ile jeszcze w tym przypadku hcg można by przeboleć (jego brak) o tyle clom obowiązkowo
Wysłana -
Jak bym poszedł do lekarza i powiedział ze biorę sterydy ugrał bym coś ?
Wysłana -
nie licz na nic
Wysłana -
Lipa straszna. A inny legalny sposób ?
Wysłana -
Chodzi mi oto co można naściemniać ?
Wysłana -
endo ci powie że z czasem organizm sam wróci do normy,kup tam gdzie kupowałeś saa
Wysłana -
Koleś w areszcie siedzi :D
Strona 1 z 2