SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl bez odbloku !?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5670

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18 lat

Waga

110

Wzrost

185

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

117

Obwód uda

64

Obwód talii

95

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4-5g białka 5-6g węgli 0,5-1g tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy sam dianabol drugi prop i dianabol

Opisz swój plan treningowy

4 dniowy split

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 140 martwy 200 przysiad 170
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664102
no to szukaj innego źródła bo bez pct bedzie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
pytałem gdzie się da trzeba czekać... Tak jest na rzeszowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
To idz na silownie podejdz do najwiekszego koksa jaki bd tylko nie przerywaj mu serii i zapytaj go o odblok. A ile jeszcze ci zostalo tego propa?

Zmieniony przez - Animal13 w dniu 2014-07-07 18:16:49

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
Zostało pół flakonu :D Już uruchomiłem swoje możliwości czas pokaże. Nawet kstminie od brata żony jest lekarzem na dyżurce. Nw trzeba czekać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
Ogarnąłem już hcg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Witam wszystkich mam kilka pytań otóż 7 lat temu poznałem gościa w wojsku który namówił mnie na strzały dał mi 3op. omy i 1 tes,prolo brałem 2 nieraz 3 x tygodniu wykorzystałem jakieś 18 strzałów i musiałem wyjechać do pracy za granicą. Wtedy nie miałem internetu i nie miałem pojęcia za co się biorę i wyjechałem oczywiście bez odbloku. Niby wszystko było ok ale po jakimś roku zaczęły się problemy z depresją. Teraz jest ok nie piję ani nie biorę żadnych używek od 4 lat. Wtedy dobiłem 18kg ale bardzo szybko wszystko mi zeszło i więcej, zero diety ODBLOKU ale dużo ćwiczeń. Cwiczę od roku i nic mi nie idzię nawet kilograma więc chcem zacząć cykl z omą mam 20 strzałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
i clomid proszę o waszą poradę najlepiej co do diety o której nie mam pojęcia żeby nie zalać się wodą i żeby szło na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zacznij od dzialu ODZYWIANIE,
zamykam.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

Następny temat

Winstrol tabletki ?

Wiecej