SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl bez krety, czy Olimp ma coś poza AAKG?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Siema
Jak wiadomo czasami od krety trzeba odpocząć, szukałem długo czegoś by można było się wspomóc przez kolejne 8 tyg bez krety i znalazłem jedynie opcję Treka.
Trec Fuel(X)pack i do tego AAKG Hardcore które poza argininą ma też cytrulinę więc wygrywa z AAKG Olimpu.
Jako że preferuje Olimp to chciałbym zrobić cykl na suplach Olimpu ale czy są zamienniki Fuel paka i czy jest arginina z cytruliną?
Chodzi mi o argininę i coś do pobudzenia (Fuel pak).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zasadniczo sa dwie- tylko, ze ja tak sobie zwsze kombinuje

na pewnym poziomie zaawansowania
jest to wrecz wskazane - oby jedynie NIE przed zawodami - jesli ktos startuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na pobudzenie rewelacja dwa capsy TSE, biore i polecam
jesli szukasz cytruliny to tylko w aero, albo poprostu kup Treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Sorry ale nie kojarzę skrótu TSE i aero...
Wolałbym Olimpu nie tylko dlatego że ufam tej marce i jest moją ulubioną ale do tego wskakują mi kolejne punkty na drugi kartonik masakry2 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Olimp THERMO SPEED EXTREME
BIOGENIX AerO2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ponadto jest jeszcze reanimator, ktory świetnire sia nadaje nie tylko po treningu, ale także i przedtreningowo; ma sptrawdzony mix; arginina, cytrulina, tauryna... i zdaje się glicyna

ale wracając do tego co polecil Sołtys, mysle, ze tse, ts i aero sprawdzą sie b. dobrze i w Twoim przypadku- bo w moim tez dobrze sie to sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Pierwsze nie dla kogoś kto chcę masę robić więc odpada, energia ok ale bez palenia fatu (sorry ale nie wierze w robienie masy bez fatu) a drugiego nie znalazła mi wyszukiwarka sklepu SFD ani kulturystyka.sklep.pl
Co ciekawe w obu sklepach nawet nie ma takiej marki że o produkcie nie wspomne.

apokalipsa: ilość argininy i cytruliny w Reanimatorze dobrze nadaje się po treningu, przed przegrywa ze zwykłym AAKG Hardcore Treka a branie większej dawki Reanimatora to marnowanie kasy wg mnie, tani nie jest.

Jeszcze jakieś propozycje czy Trek - Olimp 1:0 :/

Zmieniony przez - Liquid S w dniu 2009-11-28 14:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mase albo redukcje robi sie przez dodawanie odejmowac kalorii a nie suplementy, efekt spalania tse jest naprawde niewielki a tym bardziej na masie
wpisz sobie na allegro albo googlach aero biogenix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja ne rozumiem - pewnie mylisz pojęcia; w czym może cokolwiek z tych rzeczy przeszkodzic w budowaniu masy[ja nie tylko wierze, ze jest mozliwośc budowania masy bez tluszczu- to wlaściwie pestkaprzy dopracowanych szczególach]

ponadto uważam, ze jeśli tak uważasz to poprostu psujesz sobie sylwekę przez dziwna niewiarę

ale mniejsza z tym.

zaraz Ci wkleje linki w wszystkimi omawianymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a tak apropo apokalipsa, cytrulina lepiej podnosi wytrzymalosc na treningu niz aakg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Robie zakupy na dużą sumkę w jednym sklepie który wyśle mi to do irlandii więc nie chcę się "bawić" w dosyłanie bo przekroczy to cene samego supla, biogenix więc odpada :)
Co do masy, gainery to też suple, robią mase :D a od redukcji jest tona supli, może się mylę to mnie popraw :)
Ja unikam takich spalaczy nie ważne jak lajtowe są bo i tak jestem patyczak jakby mi całe życie Venoma dawali hehehe
A tak na poważnie to liczyłem że mnie ktoś zaleje propozycjami no i sie zdziwiłem... ale może jest jeszcze coś?
Fajnie że Olimp ma Massacre1/2, Pump Express ale chyba zapomnieli że ludzie nie jadą 365dni na kreatynie :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp BCAA Xplode

Następny temat

GLUTAMINA i OMEGA 3 kontra kortyzol

WHEY premium