SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl - kreatyna, Cytrulina, AAKG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Od kilku lat ćwiczę,ale z jakichkolwiek supli brałem jedynie przedtreningówki, spalacze tłuszczu i białko. Niedługo będę miał 5 miesięcy wolnego, które planuje maksymalnie wykorzystać na treningi, 6 dni w tygodniu, tydzień po tygodniu. Aby jak najwięcej z tego wycisnąć myślę o suplementacji - kreatyna, cytrulina, AAKG. Tutaj moje pytanie : jak to cyklować? 5 miesięcy bez przerwy? 2 miesiące, miesiąc bez i znowu 2? Po tych 5 miesiącach nie planuje wracać do tak pełnej suplementacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Schulz0123
Bez tego chyba bym ich nie planował brać :D
Ale ok, jeżeli w te 5 miesięcy nie muszę przerywać cyklu to to wszystko co chciałem wiedzieć.


No to jak tak błyszczysz to oo co ten temat ?
Trening 3 razy w tygodniu wystarczy . Miesnie nie rosną na treningu tylko na wolnym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Możesz stosować przez cały ten okres , jednak najpierw musisz poczytać na temat tych suplementów . Następna sprawa to odzywianie , jeżeli będzie leżeć to żadne suple nie spełnia swojego zadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Co masz na myśli pisząc "poczytać o tych suplementach"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Chodzi o to czy wiesz do czego służą i czego możesz się po nich spodziewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Bez tego chyba bym ich nie planował brać :D
Ale ok, jeżeli w te 5 miesięcy nie muszę przerywać cyklu to to wszystko co chciałem wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
6 dni w tygodniu dla naturala to zdecydownaie za duzo:)
nawet posiadaac dostep do calego asortymentu sklepu w ilosciach jakie tylko Ci się wymarza, regeneracja nie nadąży

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Do regeneracji zamierzam brać tryptofan i l-tyrozyne, styknie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie styknie zrozum ze 6treningow to za duzo dla naturala to pierwsze a drugie ze im wiecej cwiczysz to nie znaczy ze szybszy efekt bedzie a wrecz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Dodatkowo, 6 dzień to tylko cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
3x fbw starczy bez cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Mam w planach trzymanie się tego : https://****************/trening/artykuly/military-fitness-trainer-czyli-trening-militarny.html

Ale z obniżonym poziomem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki na start ?

Następny temat

Punkty

WHEY premium