SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl UK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1092
1. WIEK: 22
2. WAGA: 77
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: + 3 Lata
6. DIETA: Stopniowo dodaje kalori po redukcji wszystko ogarnięte.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Pierwszy Cykl
8. TRENING: P/P/L
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: 9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg
-martwy ciąg: 205kg
-przysiad: 170kg
Wyniki z końca masy(90kg) aktualnie duży spadek siły.

Witam,

Mieszkam w UK planuje pierwszy cykl niestety jest tu problem z badaniami ogarniałem sobie jakieś badania ale i tak nie są wszystkie jakie chciałem estro i prl brak ale bede dalej kombinował żeby ogarnąć tak czy inaczej cieszę się ze udało mi się załatwić morfologię,wątrobę i testosteron za kilka miesięcy bede w Polsce to z pewnością zrobię badania ale w tym momencie kombinuje jak to ogarnąć bo chce już ruszać organizm po redukcji dostał mocno po dupie samopoczucie i siła mocno w dół doping w moim przypadku nie unikniony i od długiego czasu planowany dlatego mam kilka pytań :

Cykl: Test Enan 250mg e5d potem bede podbijał planuje lecieć długo.

Myślałem tez nad dodaniem proviron na pierwszy miesiac cyklu zeby utrzymać sucha sylwetkę wzmocnić działanie testa i ograniczenie estro żeby jak najbardziej przeciągnąć wszystko do czasu badań w PL czy to dobra opcja? proviron i tak już mam wiec dobrze by go wykorzystać.

Czy przyjmować IA prewencyjnie wiadomo ze badania pokazały by jaka dawka byłaby skuteczna ale niestety najbliższe 2-3 miesiące musze jakoś lecieć bez jesli tak jaka dawka byłaby odpowiednia na próbę na start?

Jak zdecyduje podbić dawkę lepiej zmienić iniekcje z e5d na e4d czy zostawić e5d a większa ilość wbić?

HCG co ile tygodni bić?

Cenie sobie waszą wiedzę dziękuje bardzo za każda pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kwestia mocno indywidualna... niektórzy ledwo pare oczek przekroczą i już problemy mają, inni norma x10 i hulaj dusza piekła nie ma dalej

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Enan polecam pon/czw lub e4d.
AI bardzo latwo dobrać pod siebie bez badan ale potrzeba na to sporo praktyki i obserwacji. Czujesz ze e2 masz za wysoko to dajesz AI, czujesz ze za nisko, zmniejszasz AI, metoda prob i bledow, inaczej bez badan nie dowiesz sie jaka dawka potrzebna. Tutaj masz opis kiedy jest wysoko, kiedy nisko: http://m.sfd.pl/Krótko_o_hormonach_-t1083054.html 

HCG sa rozne szkoly od 500iu 2x ew do 5000iu 1x em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364280 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668652
Badania w uk to zaden problem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Badania uk online https://www.medichecks.com/

Powiedz jeszcze gdzie jestes w uk

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1092
UK - Szkocja

Faktycznie medicheck wyglada nie najgorzej ale tak czy inaczej chciałbym startować już teraz a niestety na badania brak funduszy w tym momencie.

Czy lecieć normalnie cykl jak cos nie tak czuje to IA wrzucam i jak najszybciej badania załatwiam?

Czy opcja z proviron na początku bedzie dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Proviron zbędny dla Ciebie od początku a koksiarstwo to bardzo droga zabawa, jak nie masz kasy to lepiej nie zaczynaj

To Twój pierwszy cykl to powiedz jak ty chcesz w ciemno dopasować dawkę inhibitora?? Nie znasz reakcji organizmu a zorientujesz się dopiero jak estro będzie w kosmosie i padnie libido, może do tego wysyp syfów i brak siły i checi żeby wyjść rano z łóżka i żyć


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 12/10/2017 10:50:46

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Cosa Nostra


Witam,

Mieszkam w UK planuje pierwszy cykl niestety jest tu problem z badaniami ogarniałem sobie jakieś badania ale i tak nie są wszystkie jakie chciałem estro i prl brak ale bede dalej kombinował żeby ogarnąć tak czy inaczej cieszę się ze udało mi się załatwić morfologię,wątrobę i testosteron za kilka miesięcy bede w Polsce to z pewnością zrobię badania ale w tym momencie kombinuje jak to ogarnąć bo chce już ruszać organizm po redukcji dostał mocno po dupie samopoczucie i siła mocno w dół doping w moim przypadku nie unikniony i od długiego czasu planowany dlatego mam kilka pytań :

Cykl: Test Enan 250mg e5d potem bede podbijał planuje lecieć długo.

Myślałem tez nad dodaniem proviron na pierwszy miesiac cyklu zeby utrzymać sucha sylwetkę wzmocnić działanie testa i ograniczenie estro żeby jak najbardziej przeciągnąć wszystko do czasu badań w PL czy to dobra opcja? proviron i tak już mam wiec dobrze by go wykorzystać.

Czy przyjmować IA prewencyjnie wiadomo ze badania pokazały by jaka dawka byłaby skuteczna ale niestety najbliższe 2-3 miesiące musze jakoś lecieć bez jesli tak jaka dawka byłaby odpowiednia na próbę na start?

Jak zdecyduje podbić dawkę lepiej zmienić iniekcje z e5d na e4d czy zostawić e5d a większa ilość wbić?

HCG co ile tygodni bić?

Cenie sobie waszą wiedzę dziękuje bardzo za każda pomoc i pozdrawiam.







Przez nabliższe 1-12tyg nie ma potrzeby zwiększać testa, leć stałą dawką w stałe dni. W tym czasie jak piszesz ogarnisz badania wtedy się pomyśłi co dostawić, ewentualnie zmienić w dawkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1092
Ok jutro odbiorę badania jesli wszystko ok morfologia itp to zaczynam cykl pieniądze mam ale sporo wydatków było i nie mam w tej chwili a chce już zaczynać polecę 3-4 tygodnie i zrobię badania estro,prl i estrogen i wtedy bede starał sie dopasować dawki IA chociaz przy takich dawkach i niskim bf dobrej misce raczej nie powinno byc problemów dziękuje ogromnie za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Test stała dawka, żadnego AI na razie. Poczytaj jeszcze trochę w temacie AI i SAA, będziesz wiedział jak reagować w razie czego.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Cosa Nostra
Ok jutro odbiorę badania jesli wszystko ok morfologia itp to zaczynam cykl pieniądze mam ale sporo wydatków było i nie mam w tej chwili a chce już zaczynać polecę 3-4 tygodnie i zrobię badania estro,prl i estrogen i wtedy bede starał sie dopasować dawki IA chociaz przy takich dawkach i niskim bf dobrej misce raczej nie powinno byc problemów dziękuje ogromnie za pomoc.



Na razie leć wg planu i nie zawracaj sobie tym głowy. Jak bedziesz coś nie tak z horm to z pewnością to odczujesz szybciej niż badania to pokażą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1092
Ok w takim razie jutro bede zaczynał test e 250 e5d.

Dziękuje bardzo za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masteron..

Następny temat

Bio Technology test e250 ENAN opinie

WHEY premium