SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Turanabol, solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
Witam, dlugo sie zastanawialem co wybrać na pierwszy cykl. I padlo na turanabol solo.

1. WIEK:24
2. WAGA:98
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:120
-udo:67
-talia:98
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0 cykl
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): t
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Genetyczne
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150kg x2 140kg x5
-martwy ciąg: 180kg x 1
-przysiad:




Do cyklu środek firmy GENAMED Pharma 10mg/tab (wśród opinii znajomych, jedyna tura co daje konkretnego kopa)


Cykl:8 tyg
1tydzien: 40mg/ed
2-4tydzien: 50mg/ed
5-7tydzien: 60mg/ed
8 tydzien:50mg/ed


Trening 3razy w tygodniu po 3h

Suplementy: Izolat białka 100g/dni treningowe 50g/ nie treningowe.

Oslony: Essentiale forte 5tab/ed
Pantoprazol 20mg/ed

Odblokowanie clomid i gdy wystąpi atrofia to HCG.
O czyms zapomnialem?-jakies poprawki?


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam siemię lniane z miodem przed 1 posiłkiem i musisz brać jakieś probiotyki na jelita i żołądek przy turze ip20 jest dobre ale na receptę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
zrób 4 tyg 40 mg i 4 tyg 50 mg jak by szło dobrze to kolejne 4 tyg 60 mg
może klapnac libido ,dieta będzie kluczem a pominałes te pola

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 3g/kg
-tłuszcz: 1g/kg


12tyg za długo. Co 3 miesiące mam badania/markery sprawdzające czy jest nawrót choroby nowotworowej. Więc moj organizm musi być co 3 miesiące gotowy na konieczność podjęcie leczenia chemia.(nowotwor zlosliwy jądra)

Wiec nalgam na te 8tyg.
Zostawic tak.jak pisalem czy:
1-4 40mg/ed
5-8 50mg/ed






Zmieniony przez - MatriX93 w dniu 2018-02-03 22:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Tak tylko pogadaj ze swoim lekarzem jak on to widzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie szkoda środka. Tnij na sucho. 98 w pasie to musisz mieć ładny bebzon.
Chcesz szybciej to poleć np 50-100mg propa co drugi dzień + t3 do 50mcg. Jeśli boisz igły daj mete 10mg dziennie jako podkład do t3 ewentualnie ta tura też może być jak ją już masz ale + t3 lub inny "spalacz" choć raczej on najlepszy pod względem działanie/skutki uboczne


Zresztą ogólnie na prawdę zastanów się czy nie ciąć na sucho. Będziesz już nisko z fatem wtedy pomyśl dopiero o dopalaczu jak już nie będzie chciało iść. Z Twoim pasem za przeproszeniem wystarczy ruszyć dupe, trochę pobiegać czy pojeździć na rowerze i samo leci. Te 10cm zrzuć na sucho i wtedy pomyśl o wspomaganiu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
Z lekarzwm nie ma co rozmawiać, bo oni maja jedne zdanie co do sterydow.

Ogólnie co do brzucha to mam taka budowe, ze brzuch mi nie odstaje tylko natura mnie wyposażyla w tzw ,, damskie boczki'' i to one bardzo mi psuja wyglad. Kilkukrotnie stosowalem ,,legalne spalacze''za ktore placilem w granicach 200-300zl/msc i diety dopięte na ostatni guzik przy treningu cardio połączonymi z interwalami 4 razy w tygodniu po 2h. I szczerze to slabe byly efektu 1-2kg na 6tyg.
Mam prace w ktorej siedzę 8h na tyłku przed pc. Przez co pewnie spowalnia moj metabolizm...
Nie zalezy mi na 6 paku tylko zaokrągleniu mięśni, a jako ze to moj pierwszy cykl, zdecydowalem sie na środek slabo blokujący, by sprawdzic jak moj organizm raguje na tego typu substancje.


Moj testosteron przed cyklem byl na poziomie 302 norma (280-800)

Po cyklu zrobić komplet badan czy az po odblokowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Przed PCT i już po jakiś czas żeby zobaczyć czy wsio jest OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
Od 2 tygodni przyjmuję turanabol, przez pierwsze 3/4 dni mialem tyle sily i energii ze byle w stamie wykonac 3godzinny intensywny trening. Od ponad tygodnia wg go nie czuje, trening dopiero mi.sie rozkreca po 1.5h gdzie odczuwam wieksza wytrzymałość i sile. A co do wagi... mimo trzymania diety ,cardio 4x30min /tyg i treningi typowo pod rzeźbę.. Waga +2kg. Wymiary bez zmian... czuje sie wrecz jakbym przytyl, jakby mnie zalalo po kreatynie. Wzrósł za to.bardzo apetyt na jedzenie czasami 2200kcal wydaje sie za malo. Co robic dalej? Czekac az sie rozkreci? Aktualnie przyjmuje 30mg rano i 20mg wieczorem. Cel to 300/350 tab/8tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
3godzinny trening?co mozna tyle na silowni robic?a teraz po 1.5godz dopiero ,,go czujesz,,?ale co czujesz bo nie kumam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
Witam ponownie. Od 3 dni mam straszny bol zoladka.utrzymujący sie ciagle. Zastanawiam sie nad pójściem do.lekarza, i tu moje pytanie czy moze to.byc reakcja na turanabol? I czy wspomnieć lekarzowi o przyjmowaniu tego srodka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
oczywiscie ze moze byc od tury

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na propie - odblok

Następny temat

Odblok problem i to duży

WHEY premium