SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl Test + NPP wysokie estro i prolaktyna

Wysłana -
Witam,

Jestem na cyklu Cypio 400mg/week + npp 300mg/week. Wystartowalem w maju koncze w grudniu. Samopoczucie, libido spoko (mogloby byc lepiej), maly guz przy jednym sutku (zawsze byl teraz tylko troche wiekszy).

Dzisiejsze badania wygladaja tak:

Prolaktyna wynik 24,10 ng/ml norma 1,61 — 18,77 (internetowe normy mowia o 15 ng
Estradiol wynik 132,000 pg/ml norma 11,000 — 44,000

Estro to wywalone niezle, na prolke to nie wiem czy ekstremalnie duzo, bo mialem podwyzszona zawsze nawet bez SAA.

Pytanie, czy i w jakiej dawce byscie uderzyli na zbicie? Tamox 20mg/dzien + Cabaser 0,5mg/dzien ? Moze cos innego ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zamiast tamoxa ogarnij exe . Zdecydowanie lepsza opcja .
Wysłana -
1. WIEK: 34
2. WAGA: 92
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo:
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12 lat
6. DIETA:
-białko: 170
-węglowodany: 330
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 500 test 4 miesiace przejscie na 500 Test + 250 deka 4 miesiace
8. TRENING: x3
9. CEL CYKLU: skonczona redukcja teraz zimowa masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: bylo 5 miesiecy przerwy
11. POZIOM BF%: ok 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: badania krwi dobrze hormony jak wyzej (tylko te zbadane teraz na cyklu)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: malo wlosow
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie wiem nie roobie maxow od 10 lat :) raczej srednie ciezary z czuciem miesniowym, amatorsko nie ma co stawow katowac a mialem problem + koszykowka
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Wysłana -
Bidna ta Twojs dieta . Proponuje troche przyłożyć się do tego .
Wysłana -
Czego malo ?

Bialka oscyluja 170-200 tluszcze 70-100. Wegle raczej zawsze 330-350. Dobrze sie czuje na takich proporcjach a zawsze progres jest. Jak przesadze z kaloriami czy tluszczami to nie funkcjonuje dobrze, zle mi na kichach i przy siedzacym teybie pracy poniedzialek piatek :/ wpuchalem po 4400 kalori dziennie ale to nie dla mnie

Ps dziennik posilkow to wypelniony kiedys przy redukcjiod w celu sprawdzania proporcji b/w/t w danym produkcie

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2017-08-24 23:46:09

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2017-08-24 23:49:12
Wysłana -
Czy wynik prolki jest bardzo wysoki ? Cos na nia podawac czy narazie tylko estro ?

Exe w jakiej dawce i po jakim czasie badanie. Nie za mocne, nie mozna czyms lzejszym uderzyc ?
Wysłana -
Prolka nie jest mocno podbita, estro zresztą też :) bywało gorzej
Cabaser daj tabsa i po tygodniu pół tabsa, exe daj powiedzmy po tabsie przez 3 dni potem pół co 3 dzień i po dwóch tygodniach skocz sobie na badanie powinno być ok
Wysłana -
nyga83
Czy wynik prolki jest bardzo wysoki ? Cos na nia podawac czy narazie tylko estro ?

Exe w jakiej dawce i po jakim czasie badanie. Nie za mocne, nie mozna czyms lzejszym uderzyc ?

Zbilbym tylko estro z uzyciem exe, prolke jak pisales wczesniej miales zawsze lekko podywzona.
Jesli sie uprzesz to 1/2 tbl cabasera wystarczy.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-08-26 10:27:50
Wysłana -
Dzieki panowie ! Duza szansa ze prolka troche poleci po obniżeniu samego estro

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2017-08-26 10:55:57
Wysłana -
nyga83
Dzieki panowie ! Duza szansa ze prolka troche poleci po obniżeniu samego estro

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2017-08-26 10:55:57

Tak jest taka szansa ze minimalnie sie obnizy.
Wysłana -
Zarzuce exe +cab tak jak zasugerowaliscie, natomiast jezeli po 2 tyg wszystko wroci do normy to ciagnac jakies male dawki jednego i drugiego do konca cyklu ?
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź