SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl Test + NPP wysokie estro i prolaktyna

Wysłana -
pewnie że przejdzie
Wysłana -
Najczescie podaja okres poltrwania do 2 dni, wiec zastanawialem sie czy nie za rzadko. Metke testowalem schematem ed i eod i chce zmniekszyc czestotliwosc shotów. Dzieki
Wysłana -
Czy rzeczywiscie jest tak, ze na dlugim trenie czesciej pojawia sie zle samopoczucie jak na krotkim ? Biorac pod uwage, ze nie mialem z nim wczesniej stycznosci to dawkowanie 100/150 co 3 dni krotkiego lub 200 co 4/5 dni dlugie bedzie ok ?
Wysłana -
Sprawa indywidualna . W większości przypadków roznicy nie ma .
Wysłana -
nyga83
Czy rzeczywiscie jest tak, ze na dlugim trenie czesciej pojawia sie zle samopoczucie jak na krotkim ? Biorac pod uwage, ze nie mialem z nim wczesniej stycznosci to dawkowanie 100/150 co 3 dni krotkiego lub 200 co 4/5 dni dlugie bedzie ok ?

Ja lepiej czuje sie na dlugim, ale oba ostro tyraja watrobe,nerki oraz jelta.
Wysłana -
1. Panowie czy master rzecywiscie zbija esteo i moze byc lekkim IA ? W badaniach wyszlo mi ze estro w takiej samej granicy na 400/week mastera jak na 1,5 tab symexu.

2. Bije 50mg metki e2d juz ponad 2 miechy i proby watrobowe w normie. Moze to sugerowac ze nie ma tam metki albo sa sladowe ilosci :)? Profilaktyka to tylko probiotyki/synbiotyki

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2018-03-23 11:42:20
Wysłana -
1.master to nie ia
2.no to powiem Ci ze jak wogole nie podniesiona to gips raczej
Wysłana -
Wiem ze nie IA ale czy ma wplyw na obnizanie estro

Meta leci inj Genamedu. KLAJTA w jednym z tematow tez cos pisal, ze slabo czul, a wynik badania mnie zainteresowal

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2018-03-23 12:17:21
Wysłana -
Może delikatnie obnizyc jednak to sprawa indywidualna
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź