SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Prohormonalny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Chcialbym sprobowac cykl skladajacy sie z:
- 1 androstenediol (1AD z Ergopharm)
- 19-Norandrostenedione (Nortesten z Muscle Tech'a)
- Tribulus Terrestris (po cyklu, w celu przywrócenia produkcji testosteronu własnego do normy).
Cykl nie bedzie tani, bedzie trwac 6tyg., piramidalny, od dwóch tabletek dziennie. Co tydzień o 1 tabletke więcej dziennie. Do 4 tabletek i w dół. Co myślicie o tym? Tylko please, darujcie sobie uwagi typu "weź lepiej mete".



pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teoria teoria, a zycie zyciem. Czy nikt nie brał prohormonów???? Napiszcie czy mieliscie jakies przyrosty, przy czym i w jakich ilosciach. No chyba ze o nas wszyscy na omie i mecie jada, a takim razie to przepraszam.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Brałem kiedyś Prohormony Prolaba-mając najlepsze informacje cudów nie zrobiłem,ale ja wchodziłem na 6 tabletek,bo to co piszą w instrukcji jest guzik warte ze względu na normy zdrowotne.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
1AD cieszy się sporą popularnością za oceanem. Nortesten jest uważany jest za jeden z lepszych jeśli mówimy o zamianie w organiżmie w nandrolon. Tribulus po cyklu to dobry pomysł.

Chociaż nie próbowałem, myślę, że będziesz zadowolony.

Używałem Anotesten/Nortesten. Fajne. Z opinii forumowiczów zachodnich boardów 1AD jest na pewno silniejszy od Anotestenu.

Niewiele lepszych rzeczy mógłbyś wymyśleć jeśli chodzi o cykl prohormonalny.

Opisz wyniki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez słyszałem o 1AD dobre opinie
osobiscie próbbowałem tylko Stenandiolu

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Chociaż osobiście darowałbym sobie jakąkolwiek piramidkę jeśli chodzi o prohormony. Nie ma to większego sensu, nie są tak potężne i niebezpieczne jak sterydy.

Na zmniejszonych dawkach początkowych niewiele poczujesz czy zyskasz.Ph nie są takim szokiem dla organizmu jak saa, nie ma potrzeby powolnego "przyzwyczajania" do normalności, więc końcowe zmniejszanie dawek to też kiepski pomysł- czytaj to co przy dawkach początkowych.

Na twoim miejscu uzbierałbym 3-razy tyle co masz przeznaczone na tą zabawę, przywalił równo 2 miesiące stałych sugerowanych dawek i 1kg białka serwatkowego tygodniowo ekstra do zwiększonej i tak podaży kalorii i białka w pożywieniu.

I chociaż taki cyklik będzie nieporównywalnie droższy od metan/test/deca/nolva/hcg/clomid, przy całym tym*****owym ******lniku z podróbami, które nas ostatnio wybitnie zatapiają przynajmniej będziesz miał pewność, że ruszysz swoje postępy kulturystyczne do przodu dokładnie tym za co płacisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie lepiej przez 2 tygodnie zrobic wieksze dawki czyli te 4tabsy po 100mg dziennie 1AD i 8 tabsow po 33mg Nortestenu)
No bo przy takich dawkach chyba pierwszy cykl nie powinien przekroczyć 2 tygodni. I to mi sie wydaje lepsze niż męczyć się przez 2tygodnie (chociaż miło się ćwiczy na wspomaganiu na małych dawkach, które mogą się okazać nie skuteczne.
A co do odżywek, to zamierzam zakupić specjalnie białko serwatkowe, kreatyne, BCAA, glutamine i vanadyl. Białko i aminowkasy biore cały czas, ale zastanawiam się, czy cykl kreatyna+glut.+vanadyl zrobic po cyklu prohormonalnym czy przed. A dieta, trening, odpoczynek to juz sobie wypracowałem przez ostatni rok bardzo dobrze (cwicze 2 lata). Zastanawiam sie tylko, czy prohormony nie hamuja wzrostu??? Mi sie wydaje, ze teoretycznie tak, moze wypowie sie ktos, kto sie bardziej na tym zna.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Nie. Nie baw się dużymi dawkami 2 tygodnie. O wiele lepiej wyjdą ci połowy tych dawek przez miesiąc.

Vanadyl sobie odpuść. To kompletna ściema. Czytałem nawet o badaniach jakoby był toksyczny w dawkach suplementacyjnych. Albo o innych badaniach, które dowodziły, że jest bardziej kataboliczny niż anaboliczny.

Przed/po - wszystko jedno.

Wzrost- nie ma takich badań. I nikt tutaj ci tego nie powie. Polskiego nastolatka nie stać zwykle na prohormony. Stać go na mete.
Teoretycznie- tak. Nie są zalecane w wieku nasto, ale bardziej ze względu na potencjalne działanie na układ hormonalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to mam brac tyle co na opakowaniach, czy wiecej? Nie chce wyrzucic kasy w błoto, jak jechać to na maxa.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Z mojego doswiadczeni prohormonnego ja zamierzam wziasc sobie w niedlugim czasie 3 rozne prohormony w max. dawkach jakie zalecane sa na opakowaniach nie robiac zadnych faz nasycen i spadkow (piramidy- prohormony sa troszke inne od SAA), brac je w jednej ciaglosci przez co najmniej 8 tyg - 10 tyg..Wtedy to przyniesie jakies rezutaty.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Jak będziesz brał to co zalecane na opakowaniach w cyklu 2-miesięcznym bedziesz potrzebował 2 opakowań Nortestenu i od 3 do 6 opakowań 1-AD. Większe dawki uczynią tę zabawę jeszcze bardziej drogą.

Ja trzymałbym się rekomendowanych.

Ale jak chcesz wydać 3000 zł na 8-tygodniowy cykl prohormonalny (nie licząc jedzenia, odżywek, kreatyny, aminokwasów...) to zwiększ sobie trochę dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niom doszedłem do paru wniosków:
1)Nortesten jest do dupy - ma małą zawartość Norandrostenediolu a nie wiem po co jest tam Norandrostenedione, skoro wykazuje on działanie estrogenne, a jako anabolik wypada kiepsko
2)zamiast powyższego, myśle nad Cyclo-Diolem SR również z ergopharm - 1 tabletka ma 125 mg 19-Nor-4Androstenediolu, co jest calkiem ok, bo wychodzi taniej i lepiej niż nortesten
3)jak nie byloby problemu, to 666 moglys napisac jakie 3 "magiczne" ph. chcesz wziąść
4)no i jeszcze jedno pytanie - nie wiem gdzie dostac Tribulus Terrestris - jest w aptece (czy konieczna recepta[pewnie tak]).
5)cykl chyba zrobie na 8tyg., normalnie caly czas od poczatku do konca bede jechal na zwiekszonych dawkach,
czyli :4x 100mg 1AD dziennie, i 4x125mg 19-Nor-4Androstenediol dziennie.
6)Dodać coś jeszcze????? )))))

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta karoten a koksy

Następny temat

steryd

WHEY premium