SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Masowy 2017 na Insie i GH ( OPRACOWANIE teoretyczne )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8054

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Typ bierze się za slina,ale poprawnie po polsku tego co mu słowniki nie poprawi już napisać niepotrafii. Dodatkowo posiłki mieszane z nieodpowiednim fatem które nasilają prozapalnie cytokiny.podjazdy do mm,nie zbadane hgh,krzyż na drogę kolego



Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-06-16 04:07:17

Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-06-16 04:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no naprawdę wielki filozof znawca się znalazł. Parę kropek czy błędów było i ubliżanie bo ty jesteś taki kozak że naprawdę. Takie twoje określenia "TYP" świadczą o twoim poziomie kultury co jak widać jest bardzo marny. Nie masz nic do powiedzenia po co się odzywasz? Chcesz zabłysnąć w sieci? Ale wyjaśnię Ci przeszedłem przez wszystkie możliwe schematy diet i uważam że zwykła zbilansowana jest najlepszą dla mnie. Posiłki przykładowe codziennie zmieniane zródła ww i mięsa przeważnie wpada pierś, udo, a najcześćie serca bo są rewelacyjne. Tłuszcze też wpadaja wszystkie możliwe od oliwy po lniany ale najwięcej smalec i to taki od wujka masaza. Co do tych twoich cytokoin oj kolego nauczyłeś się jakiejś definicji sam pewnie mało wiesz o roli tych białek siedzisz sobie za kompem i znawca. Jakbyś przeczytał uważnie post dowiedział byś sie ze odkąd zwiększyłem procentowy udział kwasów nasyconych w diecie stan zdrowia zdecydowanie się polepszył tak samo z wynikami krwi więc jesli twierdzisz że tłuszcze nasycone wzmagają IL-1to obok znawcy nawet nie leżałeś. Sorki za moje słownictwo ale na chamstwo, chamstwem. Tak Samo co do HGH jeśli byś umiał czytać ze zrozumieniem i uważnie to dowiedział byś się że HGH sprawdzone przebadane i stosowane przez zaufane mi osoby. Kiedyś to forum było naprawde bardzo fajne i merytoryczne można było porozmawiać z konkretnymi osobami rozwiać swoje wątpliwości ale od jakiegoś czasu są takie osoby jak kolega wyżęj ktore zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy ubliżają komuś kto jest zielony w niektórych sprawach a wypowiedzi są przesiąknięte chamstwem. A jak widać sami po dwa razy edytują wypowiedzi bo składnia ich bardzo słaba i dalej poprawnie napisać nie mogą. Podjazdów do mm nie robiłem dziękuje mu za swoje uwagi bo po cześć wyjaśnił mi pare spraw. Mam nadziej ze jeszcze się wypowie. Stwierdziłem tylko że odnośnie HGH schemat mam już ustalony i potwierdzony. I jest pierwszą osobą ktora doradzała by tak małą dawke chinczyka dzielić. Jesli by to była apteka to nawet 2j by starczyły ale chinczyka to bym pewnie nawet nie poczuł.
Sorki za moje słownictwo wobec Twojej osoby ale na chamstwo, chamstwem. Poza tym jesteś całkowicie anonimowy twarz musisz zakrywać wstydzisz się czegoś? I tak jak powiedziałem nie masz nic ciekawego do dodania poza gołą krytyką bez uzasadnienia nie wypowiadaj się bo zaśmiecasz tylko.





Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-16 10:18:02

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
Przyznaje sie bez bicia, ze nie przeczytalem pierwszego posta do konca. Jedyne co moge powiedziec to, ze mm~ napisal Ci dobrze. Nie nastawiaj sie na cudowne wyniki po dodanu GH i insy. Insa nie przekonala mnie w ogole, mimo ze robilem do niej kilka podejsc, wiec sie nie wypowiadam, a co do GH - srodek fajny ale dzialanie jest kosmetyczne i rozciagniete w dlugim okresie czasu, nie licz ze zaczniesz rosnac tak jak po wskoczeniu z offa na SAA, bo prawdopodobnie po dodaniu GH nie odczujesz NIC, ewentualnie lekko podejdziesz woda w pierwszych dniach. Jesli chodzi o dawkowanie, ja tez polecam rozbicie tych 5j na minimum 2 dawki, zeby to mialo sens.

Edit:
Teraz zobaczylem Twoja ankiete, jesli to sa wyniki po kilkunastu latach bicia polrocznych cykli z krotkimi przerwami, to szalu nie ma.

Nie odbieraj rad innych jako atak na Twoja osobe, bo jak juz wejdziesz na ta inse i GH to po prostu mozesz sie rozczarowac i przyznasz ze takim mm mial racje. Sluchaj rad praktykow i nie kieruj sie cudownymi opisami srodkow z neta.

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2017-06-16 11:22:37

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2017-06-16 11:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202648
Ładowanie 5iu gh nie ma najmniejszego sensu... nic z tego nie będzie. Skóra z pewnością nie będzie jak papier a co najwyżej jak cały arkusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
rozumiem wyniki są takie sobie bo nie skupiałem się nigdy na biciu jakiś rekordów treningi zawsze intensywne do 1h nie wchodziłem na niewiadomo jakie cięzary bo skupiam się na wyglądzie sylwetki nie na na jaraniu się ciężarem pozatym dopiero od 4 lat zrozumiałem co to dieta i normalne podejście do tematu więc bardziej skupiam się na wszystkim innym niż na samym treningu, treningi pólroczne od paru lat styczność z koksem od kilkunastu ale raczej wszystko z dupy było tu metka tu tescik i tak to wyglądało myśle że sylwetka na odpowiednim poziomie zapraszam do dziennika jest pare fotek, świnką co podnosi duże ciężary nie jestem ale forma przyzwoita. Mase niekoniecznie mieśniową jest zrobić bardzo łatwo co innego z formą. Zastanawia mnie tylko jedno Panowie dlaczego macie statusy EXPERTÓW a nikt z was nie ma swoich fotek?? a jak już nieliczni mają to twarze pozakrywane? Bo szczerze na necie wiele expertów typu jakiś Donajski czy MIch i inni wypowiadaja sie jakby wszelkie rozumy pozjadali a forma taka z dupy jakby nigdy nie trenowali. Oczywiście nie chce tu broń boże nikogo obrażać potrzebowałem troche info i troche rozwialiście moje wątpliwości ale jesteście strasznie anonimowi wypowiadacie się jak znawcy a żadnej fotki. Kulturysta robi forme by ja się chwalić a u was nic. Wstydzicie się czy co? tylko nie odbierajcie znowu tego jak jakiś atak na Was poprostu zastanawiające troche...


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-16 18:31:40

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Przejrzyj temat tu w Dopingu ,,Twoja chwila prawdy,, i zapewniam Cie ze np taki mm czy Lasix czy Natan maja sie czym pochwalic,Lodzianina akurat nie widzialem ale wiedze ma ogromna




Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-16 18:37:54

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-16 18:39:46

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-16 18:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
jopekmp
rozumiem wyniki są takie sobie bo nie skupiałem się nigdy na biciu jakiś rekordów treningi zawsze intensywne do 1h nie wchodziłem na niewiadomo jakie cięzary bo skupiam się na wyglądzie sylwetki nie na na jaraniu się ciężarem pozatym dopiero od 4 lat zrozumiałem co to dieta i normalne podejście do tematu więc bardziej skupiam się na wszystkim innym niż na samym treningu, treningi pólroczne od paru lat styczność z koksem od kilkunastu ale raczej wszystko z dupy było tu metka tu tescik i tak to wyglądało myśle że sylwetka na odpowiednim poziomie zapraszam do dziennika jest pare fotek, świnką co podnosi duże ciężary nie jestem ale forma przyzwoita. Mase niekoniecznie mieśniową jest zrobić bardzo łatwo co innego z formą. Zastanawia mnie tylko jedno Panowie dlaczego macie statusy EXPERTÓW a nikt z was nie ma swoich fotek?? a jak już nieliczni mają to twarze pozakrywane? Bo szczerze na necie wiele expertów typu jakiś Donajski czy MIch i inni wypowiadaja sie jakby wszelkie rozumy pozjadali a forma taka z dupy jakby nigdy nie trenowali. Oczywiście nie chce tu broń boże nikogo obrażać potrzebowałem troche info i troche rozwialiście moje wątpliwości ale jesteście strasznie anonimowi wypowiadacie się jak znawcy a żadnej fotki. Kulturysta robi forme by ja się chwalić a u was nic. Wstydzicie się czy co? tylko nie odbierajcie znowu tego jak jakiś atak na Was poprostu zastanawiające troche...



Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-16 18:31:40


Kulturysta robi forme na scene nie na fejsa hehe pozatym nie masz pojecia co mowisz jak bys wiedzial jak co po niektorzy co udzielali sie w tym temacie wygladaja to moze bys zaczerpnal troche wiedzy bo widze ze czytujesz tylko opisy i cykle koksow z neta a niestety swiat idzie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
nie no spoko przeglądnę sobie przecież napisałem że ja amator który się ciągle uczy i napewno wszelkie rady nie sa bagatelizowane. Wątek trochę zszedł z tematu a niepotrzebnie. Zawsze można napisać tak czy tak lub wogóle sie nie odzywać a nie odrazu pojazd i odzywki typu "TYP" i inne buractwa po co to. Ja chciałem uzyskać troche info tylko tyle.


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-16 18:59:18

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tutanabol - niskie lh, fsh, estro i testosteron poniżej normy.

Następny temat

Odblokowanie po omnadren

WHEY premium