SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Masowy 2017 na Insie i GH ( OPRACOWANIE teoretyczne )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8055

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
1. WIEK: 33
2. WAGA: 90
3. WZROST: 185
4. WYMIARY: brak miarki
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia: jest wąsko :)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 13
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 450g i stopniowo zwiększane
-tłuszcz: do 1,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
cykle przeważnie półroczne masa\redu, większość SAA obecnie ciągły ON
8. TRENING: SPLIT
9. CEL CYKLU: Masa okresowo redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
obecnie ON 250mg OMKI e5d od 5miesięcy przed redukcja prop,master,t3,symex
11. POZIOM BF%: 8%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: BDB badania na bierząco
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3400kcl
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110 w serii
-martwy ciąg: 110 w serii
-przysiad: 110 w serii

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Fajnie ze sie podzieliles wiedza, ale nie kazdy tu cebulak, nic nowego nie napisales, a jak chcesz cos odemnie to Ci powiem, te Twoje 5j gh sobie rozbij na 2-3x dziennie, bicie GH 1x mija sie kompletnie z celem, to tak na dobry poczatek A to ze najwiecej info dali Ci cukrzycy to kolejna pomylka, cukrzyk to czlowiek z choroba, my uzywamy insuline w calkiem innym celu, ale co ja tam wiem lecisz i nie zapomnij wrzucic fotki do TCHP, jak Ci idzie na ten konkretnej bombie, bo mozesz sie zdziwic, insa, gh to nie magiczne cuda a uwierz wiem jak to jest brac apteczne GH dziennie tyle co wiekszosc ma na tydzien, nie ma drogi na skroty w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no to Panowie podzielcie się swoimi schematami brania ślima? Chętnie przeanalizuje, liczycie te wymienniki i ile potrzeba tej insy do danego posiłku czy większość leci na oko bo ktoś mu tak powiedział? i walicie węgle oporowo? Co sprytnieszy cukrzyk leci też ok 400mg metforminki do każdego posiłku dzięki temu mniej insy im potrzeba, zastanawiam się by też jej jakoś nie włączyć bo narazie od pół roku wlatuje 1/2tab 850mg do kolacji. Czy zostawić metformine do okresu OFF od ślima?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
slin nie ślim, co do ilosci wegli to kazdy reaguje innaczej, odszukaj tematy chociazby wrazliwosci insulinowej itp, naprawde my to tutaj przerabialismy kilka lat wstecz kolego metformin to badziew, stosujacy tylko w Europie. Nie jest Ci to wogole potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no to powiem ci że mi mówiono że przy tak małych ilościach HGH nie ma sensu bawic się w jakieś dzielenie i walić wszystko rano i to potwierdziło mi kilku zaufanych fachowców. Więc nie obraź się ale nawet z taka fajną fotką w avatarze jesteś dla mnie mało wiarygodną osobą bo co walenia HGH jestem tego całkowicie pewien. A co do tego żę my kulturyści różnimy sie od tych "chorych" cukrzyków to powiem ci że niczym się nie różnimy wszystko działa na takich samych zasadach walisz inse syntetyczna przed posiłkiem twoja ci się nie wydzieli i potrzebujesz jej dokładną ilość by wszystko zagrało. Bedziesz pił nadmiar carbo i jadł nadmiar węgli to ci w fat pojdzie i tyle. A odnośnie insy myśle że można na niej naprawde grubo przymasować i to jest mega droga na skroty a takie rzeczy jak SAA to tylko dodatek. To takie moje skromne zdanie.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
jeszcze odnośnie metforminki no ja akurat zauważyłem że na mnie działa chociażby jak się czasem nażre bo każdy ma czasem takie chwile i zapodam metforminke to nastepnego dnia czuje się mniej zalany. A inny przykład przeważnie cukier z rana na czczo miałem 100 odkąd podjadam metformine spadł do 80. Więc ja akurat myślę że działa.
ale mm1986 chętnie wysłucham jak ty stosujesz inse ja jej nigdy nie brałem i jestem kompletnie zielony swoją wiedze opieram wyłącznie o to co udało mi się ustalic od różnych osób ja stosujących. Naprawde chetnie wysłucham ile jej bierzesz i jakie posiłki stosujesz? a i ja mówie o HGH chinczyku wiadomo że do apteki to startu nie ma.
Chetnie tę dowiem się twojej teori odnośnie brania tego GH bo szczerze to jesteś pierwszą osobą która przy tak małych ilościach chciała dzielić każdy powiedział mi że nie ma się co tak bawić i wszystko rano po wstaniu. Więc chętnie Cie kolego wysłucham.


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-15 21:27:52

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No skoro jestem dla Ciebie malo wiarygodny to lepiej podpytaj tam tych co Ci doradzali szczerze to nie chce mi sie produkowac, bo i tak wiesz lepiej. Kto pije carbo do slinu? Chyba podworkowi silacze. Co do brania insy, to zalezy w jakim celu, jezeli off season, to najlepszy schemat ZAWSZE BEDZIE mala ilosc do kazdego posilku, mozna takze dac podklad dlugiej z rana i pozniej dobijac krotka, ale zeby to ujac dokladniepod kogos, to trzeba do tego siac, bo kazdy jest inny. Clo do brania insy solo to kompletny bezsens, predzej czy pozniej bedziesz tylko tlusty. Nie znam nikogo kto bierze inse w wiekszej dawce solo bez gh i ma skore jak papier. I tak dalej i tak dalej

Dla Ciebie jezeli w zyciu nie brales inse to mozesz ja dac 3x dziennie, wystartowal bym na 5j jezeli twoja wrazliwosc ins jest dobra, max dawka to 10j wiecej tobie mi i wiekszosci nie trzeba, bo juz o tym pisale wielokrotnie, ludzie bija pozniej po 15-20 krotkiej i zeby pokryc zapotrebowanie dobijaja prostymi na sile, a to nie tak dziala.



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 6/15/2017 10:09:48 PM

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 6/15/2017 10:10:19 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no dobra ale załóżmy że zaczynam od 5j po treningu to co byś zjadł by było dobrze? bo ze schematu cukrzyków do 5j insy bardzo małe posiłki jedzą. A do takiego posiłku jak wypije carbo z 50g białko50g póżniej w domu zjem woreczek ryżu i 200g kurczaka to musiał bym z 18j przyjąć. Więc wsumie jak wezme 5j to za dużo to nie będe mógł zjesc :)


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-15 22:21:00

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No wlasnie napisales to odwortnie, takie wlasnie porady cukrzykow. OK, po 5j to nawet nic nie musisz zjesc, organizm sobie z taka iloscia radzi jak nic, to raz a dwa, mozesz odrazu zjesc posilek jezeli masz taka mozliwosc, lub wypij bialko + ja bym wolal zjesc owoce niz jakies carbo, w domu posilek a ilosc ww to nikt Ci nie mowi ze masz zjesc 100g ryzu,mozesz rowniez zjesc 50. Insulina to nazwij to taka winda do transportowania a nie bo zjadlem duzo wegli a malo insy to bede tlusty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
a no widzis teraz coraz bardziej to chwytam obczaj zaczał bym od kaloryki 3600kcl i tych 5j insy. Jesli byłbym cukrzykiem to do shake po treningu i pierwszego posiłku musiał bym wziaść mniej wiecej 15j insy bo ok 10j na ww i 5 wbt, wjęc jak przyjme marne 5j to dużo za mały by dostać hipke i rozumiem ze jak organizm stwierdzi ze ma za mało insy to swoją doprodukuje? gdzie nie ma takiej możliwości chory na cukrzyce i on musi przyjąć te 15j. Więc może całkowicie zrezygnować z tego shake albo zostawić samo białko a inse wbić dopiero w domu przed posiłkiem bo po co wlewać w siebie te cukry proste po treningu? ogólnie to od dawien dawna pije 30g carbi 3g soli i 200mg wapna na siłce i bardzo sobie chwale takiego izotonica i chetnie bym zostawił taki schemat.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tutanabol - niskie lh, fsh, estro i testosteron poniżej normy.

Następny temat

Odblokowanie po omnadren

WHEY premium