SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Kreatynowy. Porady.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

181/80

Staż treningowy

6 miesięcy

Cel cyklu

Masa/siła

Stosowane już wcześniej suplementy

tylko Mutant Mass. 6,8kg :)

Stosowane wcześniej spalacze

nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

jest

Przewidziane finanse na cykl

600zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Witam trenuję na siłowni już prawie 6 miesięcy i chciałbym zrobić jakić cykl kreatynowy. Wybrałem takie suple jak na razie :
Mutant MAss 9dawkowanie 2x dziennie na 2 śniadanie i po treningu)
Magna Power (dawkowanie wedle zaleceń producenta)
BCAA HI TEC TST lub Olimp Mega Caps (nie umiem się zdecydować, które jest lepsze, a może polecacie jakieś 3 ?? )
Zastanawiam się nad jakąś przetreningówką, tylko nie wiem czy jest sens brać przetreningówkę, jak to jest mój pierwszy cykl i podejrzewam, że dostanę mega kopa po nim. Boję się rozstępów jakbym jeszcze przetreningówkę dołożył, bo byłaby za duża pompa :).


Oczekuje od was porady w sprawie BCAA i tej przetreningówki. I moze cos jeszcze do tego dorzucić ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
czemu Ty zawsze polecasz produkty produkowane przez SFD?? Jakoś mnie to nie przekonuje szczerze mówiąc i troszeczkę irytuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74433
2x sp gaspari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak masz kase- śmialo kupuj mutanta, ale traktuj go jako uzupelnienie diety, a nie dawkowanie wg. zalecen na opakowaniu bcaa z hiteca wychodzi o tyle lepiej, ze ma w porcji wiecej amino. na pierwszą przedtreningowke weż Trec S.a.w.- bedziesz zadowolony. Mozesz tez dolozyc do tego "jabłko" Trec cm3 i masz super zestaw na początek

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74433
niewiem jak wy ale ja mam straszna sra.... po tym mutancie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na temeta fekaliów sie nie wypowiadam, bo nigdy nie żarłam gainerów

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
tak, naturalnie. Traktuje Mutanta jako uzupelnienie diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
https://sklep.sfd.pl/Olimp_BCAA_Xplode-opis25915.html

a co o tym sądzicie ma to w sobie 6g BCAA + 1g Glutaminy.

zas Hi Tec TST ma 10g BCAA i 0g Glutaminy.

Chyba wybiore pomiedzy tymi dwoma wlasnie, jak tak cyztalem na innych forach. ;p co proponujecie ?

Powiedziałaś:
"Mozesz tez dolozyc do tego "jabłko" Trec cm3 i masz super zestaw na początek "

to wtedy tej krety nie będzie za dużo ?? xD

Zmieniony przez - Mohammed w dniu 2012-03-30 11:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
hi teca bierz. a ile masz magny?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6-bromo-wasze doswiadczenia

Następny temat

suplementacja przy podnoszeniu ciezarów ,soogi!!

WHEY premium