sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Cykl Kratynowy

Wysłana -
Cześć od razu przejdę do rzeczy , a mianowicie do tego że około miesiąc temu zacząłem brać kreatynę, a teraz na około 2 -3 tygodnie nie będę miał możliwości chodzenia na siłownię, ale mam w zamiar ćwiczyć kalistenikę . Czy mam brać cały czas kreę czy zrobić sobie przerwę na ten okres i dopiero kiedy wrócę na siłownię znowu zacząć?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie wiem na jakim etapie zaawansowania jesteś itp . Jeżeli jesteś już przynajmniej średniozaawansowany i posiadasz już znacząca wiedzę na temat diety o treningu to spokojnie możesz nadal brac kreatyne .
Wysłana -
Treningi robisz... Inny typ, a jednak jest to bodziec dla mięśni. Spokojnie możesz brać kreatynę
Wysłana -
Ok dzięki bardzo . Wiesz niebyłem pewien ,no bo jednak trening siłowy jest cięższy,a nie sądze że w kalistenice będę robił tyle kombinaćji i serii
Wysłana -
Dociągnij sobie tą kreatynę do ok 10 tygodni
Wysłana -
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wezmę kreę na czczo to moge od razu zrobić trening z masą ciała czy lepiej zjeść śniaanie?
Wysłana -
wszystko zalezy od celu
Wysłana -
Bierz do starości
Wysłana -
anki666
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wezmę kreę na czczo to moge od razu zrobić trening z masą ciała czy lepiej zjeść śniaanie?

Możesz zrobić trening , będzie to lepsza opcja niż bezpośredni posiłek przed ćwiczeniem
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź