SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Kratynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
Cześć od razu przejdę do rzeczy , a mianowicie do tego że około miesiąc temu zacząłem brać kreatynę, a teraz na około 2 -3 tygodnie nie będę miał możliwości chodzenia na siłownię, ale mam w zamiar ćwiczyć kalistenikę . Czy mam brać cały czas kreę czy zrobić sobie przerwę na ten okres i dopiero kiedy wrócę na siłownię znowu zacząć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Nie wiem na jakim etapie zaawansowania jesteś itp . Jeżeli jesteś już przynajmniej średniozaawansowany i posiadasz już znacząca wiedzę na temat diety o treningu to spokojnie możesz nadal brac kreatyne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Treningi robisz... Inny typ, a jednak jest to bodziec dla mięśni. Spokojnie możesz brać kreatynę
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
Ok dzięki bardzo . Wiesz niebyłem pewien ,no bo jednak trening siłowy jest cięższy,a nie sądze że w kalistenice będę robił tyle kombinaćji i serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Dociągnij sobie tą kreatynę do ok 10 tygodni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wezmę kreę na czczo to moge od razu zrobić trening z masą ciała czy lepiej zjeść śniaanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
wszystko zalezy od celu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Bierz do starości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
anki666
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wezmę kreę na czczo to moge od razu zrobić trening z masą ciała czy lepiej zjeść śniaanie?


Możesz zrobić trening , będzie to lepsza opcja niż bezpośredni posiłek przed ćwiczeniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocny spalacz

Następny temat

PROBIOTYKI

WHEY premium