SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl HGH + Deca + Test Enathate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Witam, jak widac jestem nowm uzytkownikiem na tym forum, choc czytam je od dawna. Postanowilem sie dolaczyc poniewaz interesuje mnie opinia uzytkownikow ktorzy maja po tym co tu widze spore pojecie na temat dopingu. Mialem juz doczynienia ze srodkami takimi jak: deca, test prol-prop-enath,winstrol etc. Chcialbym zapytac sie was o moje zestawienie, gdyz postanowilem doloczyc hormon wzrostu. sporty silowe jak najbardziej, glownie trenuje sztuki walki. Sprawy diety sa opanowane jesli kogos to interesuje :)
Kilka informacji o mnie:
Wiek: 24 lata
Staz na silowni: 3 lata ciegiem - trening 4 razy w tyg. + 2 razy sporty walki.
Waga: 87kg
Cel: uzyskanie masy miesniowej dobrej jakosci jak i sily.

Moj cykl planuje rozlozyc na dokladnie 91 dni - 13tyg.
Srodki ktore mam zamiar uzyc to:
-Testosterone enanthate 300mg/1ml - 26ml
-Nandrolone Decanoate 300mg/1ml - 26ml
-Hygetropin GH - 180 IU

Test 1ml + Deca 1ml e4d
GH 2IU dziennie, dzielac to na dwa. ranno i po poludniu (2 x 1IU) przed popsilkiem potreningowym.

Nie mialem doczynienia z GH, dosc sporo czytalem na ten temat oraz rozmawialem z kilkoma osobami ktore mialy kontakt juz z tym. Opinii na temat dawkowania jest wiele, ale podpisuje sie bardziej pod minimalnym dawkowaniem przez minimalny okres kuracji z uzyciem GH czyli 3 miesiace po 2IU dziennie gdyz jest to moj pierwszy cykl z zastosowaniem tego specyfiku.
chcialbym poznac indywidualne opinie oraz uwagi czy jakiekolwiek poprawki. Zanim zaczne cokolwiek dzialac z GH. Dziekuje z gory za chwile uwagi i pomoc.
Pozdrawiam. FSH
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jak masz sos to od razu zacznij od 4j, w nocy jak sie budzisz na szczanie wtedy podkuj, bice na dwa razy nie ma sensu takich małych dawek, do 10j bije sie raz dziennie. Spodziewaj sie cudow go gh bedzie lepsza regeneracja, przy dobrej diecie faktura skóry się zmieni i to by było na tyle. Na 3 miechy gh z krótko, to jest taki środek co bierze się non stop by poprawić sobie jakość życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
najpierw https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
schemat dawkowania i dawki to jakas pomylka poczytaj troche o gh zanim się za to wezmiesz bo brak elementarnej wiedzy w tym temacie

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2011-10-16 09:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
czytajac wszystkie dostepne artykuly i informacje miedzy innymi to:
"Skuteczna dawka dzienna powinna wynosić 2-6 jm dziennie. Zastrzyk robi się igłą do insuliny, podskórnie, w brzuch.
Dla początkujących bardziej wskazana jest 6 miesięczna kuracja po 2jm dziennie. Zaawansowani kulturyści, którzy mają już za sobą kurację po 2jm dziennie, mogą w swoim drugim cyklu podwyższyc dawkę do 4jm dziennie. Nie będą jednak potrzebowac wiecej niż 6jm na dobę. Ambitni kulturyści na poziomie krajowym oraz atleci zawodowi potrzebują oczywiście więcej, wówczas warunkiem jest odpowiednie zwiększenie poziomu hormonu tarczycy oraz insuliny. W przeciwnym razie może dojść do bardzo poważnych skutków ubocznych nie zawsze dających się odwrócić.
Co do maksymalnych dawek, to są zawodowcy przyjmujący nawet do 32 jm dziennie, ale większość nie przekracza dawki 8-16 jm dziennie."

moge na privie podac zrodlo jesli chcesz.Dlatego pytam o opinie bo sa za duze rozbieznosci w tym temacie, a interesuje mnie najmniejsza mozliwa dawka ktora bedzie dzialala. Bo rozne zrodla podaja inaczej, jedne ze dla startujacego tak jak wyze 2IU dziennie bedzie dzialalo na poczatek zadowalajaco, a gdzie indziej ze tylko bedzie skutecznie palilo tkanke tlyszczowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
żeby wykorzystać potencjał SAA a co dopiero hg trzeba mieć dopiętą michę na maxa nie licz że 2 jednostki dziennie będą tu robić jakąś niesamowitą robotę wpierw wypełnij ankietę na razie nic o Tobie nic nie wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
1. WIEK: 24
2. WAGA: 87 kg
3. WZROST: 175 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 40 cm
-klatka: 116 cm
-udo:
-talia: 88 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2,5g/1kgmc = 217,5g
-węglowodany:
-tłuszcz: 1,5/1kg - 130,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 cykle: Test Propionat, Nandrolone Decanoate+Test Prolongatum / Nandrol. Deca. + Testex 250
8. TRENING: silowy
9. CEL CYKLU: dobra jakosc masy miesniowej + sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: Nandrolone Decanoate + testex 250 - na dzien dzisiejszy 6miesiecy - do planowanego cyklu bedzie 8mcy.
11. POZIOM BF%: ~24%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: B. dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie / tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1976 kilokalori
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg:
-przysiad: 120kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
oponie co do brania tego sa podzielone, jedni polecaja jedni odradzaja.. mowia zeby z tym poczekac. nie jestem glupi zeby wziach bez potrzebnej mi wiedzy, dlatego zalozylem ten artykul poniewaz wszedzie pisza i mowia inaczej, uwierz mi lub nie, ale sa nawet ludzie co ich dawkowanie wyglada: 8IU dziennie e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
jestes juz po 3 cyklach i efekty wcale nie powalaja stawiam ze dieta kuleje i to bardzo wrzuc swoja diete bo bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
napisz w jakim celu chcesz stosowac hgh

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
zaczynajac moja przygode z silownia wazylem 65kg, a obwod bicepsu mailem 30cm wiec jesli sa mizerne masz prawo tak pisac, ale uwazam ze przy moim typie budowy dosyc przyzwoicie. nie porownuje sie z ludmzi ze stazem kilkunasto letnim czy skoncentrowanymi na zawodowym podejsciu do "bodybuildingu". Kolejna sprawa sa te trzy cykle, pierwszy
Propionat - 10ml,
drugi: 10 fiolek x deca nadro po 2ml + prolongatum 10amp e7d.
trzeci: 10 fiolek x deca nadro po 2ml + testex 250 10amp po 2ml e7d
chcialbym zaznaczyc ze kazdy z cykli byl robiony raz w roku, dwa ostatnie odblok hcg + clomid, po propionacie sam clomid.

chcialbym zaznaczyc ze glownym celem jest sila, masa meisniowa przy minimalnym "obroscie" tkanka tluszczowa, nie zajmuje sie kulturystyka profe a chce poprawic swoje wyniki w mojej dziedzinie, przy czym nie zapasc sie jak swinia bo nie o to mi chodzi, kondycja tez musi isc w proporcji z sila i sylwetka.

zastanawiam sie nad dolozeniem hgh poniewaz czytajac na jego temat w poloczeniu z saa daje dobre efekty jesli chodzi o dobrej jakosci tkanke i spala zbedny tluszczyk.

testozaur z sfd mam fragment posta uzytkownika lenostar na temat hgh:
"...że najlepszym podejściem dotyczącym dawkowania somatotropiny jest rozpoczynanie kuracji od małych dawek, które powoli zwiększa się aż do uzyskania efektów najbardziej optymalnych. Początkowo nie powinno przekraczać się dawki 0,5 IU/dobę, następnie zwiększyć ją do wartości ok. 1 IU/dobę. Przekroczenie ilości 2 IU/dobę nie wydaje się sensowne, gdyż w większości przypadków zauważalne są znaczne skutki uboczne, niewspółmierne do oczekiwanych efektów." caly artykul: https://www.sfd.pl/hgh_warto_przeczytac-t152654.html

Zmieniony przez - herr_flash w dniu 2011-10-16 22:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ok powiem ci tak jak juz chcesz brac hgh efektow pewnie nie zobaczysz po hgh ok regeneracjia bedzie lepsza po takiej ilosci ,saa jedynie ci mase zrobi a czy tluszcz pujdzie to zalezy od diety jak zalezy ci na sile to oxe wez ,hgh bierz raz dzienie 1,5h przed wstaniem na pusty zolodek i po 1,5h sniadanie zacznij od 2iu i zwieksz do 4iu co najmniej ,ja jade na hgh aptecznym 7 mies a biore tylko temu by sie podreperowac bo za takie pieniadze to bym zrobil pare za***istych cykli na saa i efekty byly by o wiele wieksze

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
hmmm... jesli chodzi o diete nie jest dokrecona i rygorystyczna na 100%, ocenilbym ja na ok 75%, wlasnie jestem w trakcie dopinania jej do konca przed planowanym cyklem do ktorego jeszcze mam ok 2 mcy. Oxe planuje zarzucic w kolejnym cyklu, choc az tak dalego jeszcze w przyszlosc nie wybiegam, zanim dobrze sie nie zorganizuje teraz.
chcialbym Cie jeszcze zpaytac, podwyzszenei dawki do 4IU po jakim czasie nastepuje aplikowania 2IU?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukrzyca - wykorzystanie insuliny do celów anabolicznych

Następny temat

strzał w udo przed treningiem nóg

WHEY premium