SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Enan po Epi+Osta (Badania)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1800
Siema, jestem w 8 tygodniu cyklu leci enan 250 e4d, z powodu niskiego estradiolu na start w 2 tygodniu hcg 5 000 i w tym tygodniu drugie 5 000, zrobiłem badania bo libido coś kiepsko, sennie i brak apetytu.



Ogarniam właśnie symex, na który pewnie poczekam parę dni ale pod ręką mam tamox czy zacząć go brać ??? I odnośnie prolki wit b6 w dużych dawkach coś pomoże??? Jak zacznie spadać estr to może prolka też??? Nie mam cabasteru i musiłbym u dilla kupić całą pakę, a to znowu koszty, co radzicie??? Dzięki.., i jak ktoś może dawkowanie przypomnieć będę wdzięczny, chcę się upewnić:)




Zmieniony przez - Tomi0000 w dniu 2016-11-25 23:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dalbym 3 dni po tabsie i pozniej 1/2 co 3dni..bierzesz sam test to pewnie prolaktyna jest zalezna od estro wiec jak to zbijesz to i drugie powinno spasc(ja tak mialem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1800
Ok, tak zrobię, a ta wit b6 coś pomoże na prolkę i czy do czasu ogarnięcia exe odpalić tamox, czy nie ma takiej potrzeby.., kiedyś czytałem, że musiałbym już lecieć do końca cyklu wtedy, a chyba chciałbym się też wyciąć na delikatnym podkładzie, a to kolejne parę miesięcy zajmie..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tu masz art co zrobić z prolaktyną , witamina b6 wzbudza wiele kontrowersji.

https://www.sfd.pl/prolaktyna_hiperprolaktynemia_leczenie._-t1087806.html 

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Tomi0000
Ok, tak zrobię, a ta wit b6 coś pomoże na prolkę i czy do czasu ogarnięcia exe odpalić tamox, czy nie ma takiej potrzeby.., kiedyś czytałem, że musiałbym już lecieć do końca cyklu wtedy, a chyba chciałbym się też wyciąć na delikatnym podkładzie, a to kolejne parę miesięcy zajmie..:)


Jesli nie ma objawow rozpoczynajacego sie gino to poczekaj na exe.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
ładnie estro wystrzeliło..


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-11-27 14:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1800
Cześć, jestem po 3 tabsach symexu e1d, woda uciekła od razu -3kg, samopoczucie rewela i chęci na łóżkowe ekscesy wróciły:).., teraz dam 1/2 do każdego strzała enana 250mg e4d, wolę zapytać czy to nie za dużo przypadkiem i jak długo przyjmować tą exe??? Badania za ile 3/4 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Do konca. Mozesz dac sobie te 1/2tab co cztery dni, czy dawka odpowiednia bd widzial po nastepnych wynikach. Za ~2tyg powtorzylbym badania estro i prl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1800
Czesc, zrobilem badania i prolka razem z estro spadly, teraz delikatnie ponad widelkami.., Przechodze do redukcji i obnizam testa do 250mg e6d, zastanawiam sie czy szamac exe przy takiej dawce.., jak tak to ile?
Myslalem nad polowka do strzala..



Zmieniony przez - Tomi0000 w dniu 2017-01-02 20:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Tak taka dawka bedzie wystarczajaca

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po meta i t400 - proszę o pomoc

Następny temat

Metanabol i turanabol

WHEY premium