SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Enan 12tyg i totalny brak libido ( wyniki badań)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8486

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

85

Wzrost

183

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 Lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2900kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 Test Enan 25tyg

Opisz swój plan treningowy

SPLIT

Cel cyklu

Redu potem Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3077
Witam, jestem na cyklu od około 12 tygodni , mniej wiecej od 3-4 tyg czuje totalnego bloka w ogóle nie mam ochoty na sex , męczy mnie to dlatego postanowiłem zrobić badania i wyszły tak :

Badanie Parametr Wynik Jednostka L H Norma
FSH FSH 0,05 mIU/ml 0,95 11,95 L
LH LH 0,04 mIU/ml 1,14 8,75 L
Estradiol Estradiol 94,89 pg/ml 11,00 44,00 H

czekam na reszte wyników testosteron , mocz , ogólne krwi także będę wrzucał

FSH i LH mnie martwi najbardziej jak to ruszyć ?

z dawki już zszedłem do 250mg co 5 dni ( TEST ENAN)
- ( Proviron + HCG bede miał na dniach , Symex również mam )

da radę to podnieść czy schodzić z bomby ?

Pozdrawiam i Proszę o pomoc


Zmieniony przez - Kubinho7 w dniu 9/15/2017 4:29:40 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Typowe skutki uboczne stosowania testosteronu:

- zmiana profilu lipidowego krwi, testosteron (długie estry) w dawce 200 mg tygodniowo zredukował poziom HDL o 9% (i to tylko wybranej frakcji, HDL3). Ale to nie wszystko – poziom LDL (złego cholesterolu) zmniejszył się o 16% u zawodników, którym podawano sam testosteron enanthate [JAMA. 1989];
- retencja wody, obrzęki (szczególnie u osób w średnim wieku);
- nasilona konwersja do estrogenów (aromatyzacja), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
- zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat! [3]
- ginekomastia (jeśli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje środków do kontroli aromatyzacji; uwaga: z reguły nadmierna ilość estrogenów jest skorelowana z wybujałym poziomem prolaktyny – i jeden, i drugi hormon może powodować ginekomastię!);
- zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH;
- zwiększenie wagi ciała (także pośrednio poprzez retencję wody);
- zwiększenie libido (kwestia indywidualna, skorelowana m.in. z poziomem estrogenów);
- bezpłodność czasowa lub trwała;
- trądzik, tłusta cera;
- wypadanie włosów, łysienie (kwestia uwarunkowana genetycznie, skutek konwersji testosteronu do DHT)."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
LH i Fsh zawsze na bombie będzie zerowe albo prawie zerowe, przy problemach z libido bardziej interesują cię estro i prolaktyna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3077
Estro wywalone jak widać

Prolaktyna w Normie

Prolaktyna Prolaktyna 13,42 ng/ml 3,46 19,40 N

więc czym to może być spowodowane ? samym Estro ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mozesz byc podatny i takie estro moze powodowac slabe libido...po co Ci proviron?daj symex 3dni po tabsie i pozniej pol co 3-4dni i za dwa tyg powtorz badanie


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-09-15 16:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Badanie fsh i lh na cyklu jest bez sensu . Zobaczymy jaki wynik testa będzie . Hcg podawałes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3077
dodam że właśnie od tych 3-4 tyg oprócz niskiego libido mam również totalnego muła .. Cieżko się ze mną rozmawia , nic mi się nie chce , po prostu na nic nie mam sił


HCG podawałem 2-3 tyg temu 1000iu co 2 dni
Wyniki mam online dzisiaj robiłem wiec jak tylko test się pojawi to wrzucę od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3077
Witam wpadł już poziom testa

Testosteron Testosteron 3434,26 ng/dl 47,01 980,56

i co myślicie test wywalony ładnie a libido brak totalnie

myślicie ze sam estrogen tak mnie dobija ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Masz symex wez go zobacz czy bedzie poprawa zrob badania wtedy będziesz wiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3077
To zrobić tak jak pisał kamilplnk ? "3dni po tabsie i pozniej pol co 3-4dni i za dwa tyg powtorz badanie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Kubinho7
dodam że właśnie od tych 3-4 tyg oprócz niskiego libido mam również totalnego muła .. Cieżko się ze mną rozmawia , nic mi się nie chce , po prostu na nic nie mam sił





To przecież typowe objawy wywalonego estro, zjedzj juz ten symex tak jak Kamil radzi i będzie dobrze.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja bym osobiście dał trochę mniej exe. Mi dwa dni po tabsie zbija estro ze 130 do normy. Przy tych samych widelkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1szy cykl

Następny temat

Odblok po 10 miesiącach ON

WHEY premium