SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Dragon Nutrition PRO-SD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
1. WIEK: 23
2. WAGA: 94 kg
3. WZROST: 195 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 117
-udo: 65
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 36 miesięcy
6. DIETA: zawsze na 101 %
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Dawno temu H-DROL
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 1 miesiąc temu cykl Muscle Pharm Assault + MONO/CM3
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ENDOMORFIK
13. STAN ZDROWIA: zdrowy jak byk
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): no niestety wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Witam ! Otóż mam następujący problem , w tym tygodniu mam zamiar rozpocząć cykl na Dragon Nutrition PRO-SD ( klon M-DROLA ) . Obecnie mam to tak rozpisane:

1-2 - 10 mg - PRO-SD + Esseliv Forte
2-4 - 20 mg - PRO-SD + Esseliv Forte

Oczywiście do tego witaminki itp itd

Problem zaczyna się z odblokiem , na razie kupiłem Megabol DAA ale niestety ja , jak i moja dziewczyna nie możemy zdobyć Clomidu oraz Nolvadexu. Na siłowni koledzy mówią żeby w ogóle Cloma nie brać bo to za krótki cykl i w ogóle mała dawka. Jak to widzicie ? Mam także problem z Heparegenem , każą mi powiedzieć co dokładnie będę brał że to potrzebuje.

Proszę o pomoc. Zamiast Nolvadexu mógłbym awaryjnie kupić ATD ale nie wiem co z tym Clomem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
m-droll to blokowal mocno w hoooj jak dobrze pamietam chlopaki pisali, hcg clom nie zbedne choc osobiscie dorzucil bym do tego PH propka i przeciagnal dluzej o 2-3 tyg i wtedy zrobil porzadny odblok, inaczej blok moze byc konkretny a co sie z tym wiaze spadki tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
Nie ma obecnie dostępu do SAA ( dil wyjechał ) , po cyklu podtrzymam się BSN No Xplode 2 + mono/cm3.

Panowie a ma ktoś tu namiary na cloma/nolvadex ? No kurde jestem z gdynii , dile mówią że za 2/3 tyg coś może będą mieli , dziewczyna staje na rzęsach i tak wszędzie jej odmawiają. Zapłaciłem żeby poszła prywatnie to ją dupek na badania wysłał...i 50 dych poszło.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
imo bez tescia bez sensu , dawka tez mała pro-sd to nie mdrol z cela . dałbym do tego propa/enana zalezy od twojego celu . Bez tescia nie wal ph nie warto wiem co mowie
1-6 pro-sd
1-8 prop

1-6 pro-sd
1-10 enan/cypio

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
6. DIETA: zawsze na 101 %
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
jakbys mogł to rozpisz
1

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
Nie ma sensu ciagnac superdrola dluzej niz 5 tyg, najczesciej i tak jest to 4 tyg. Tesc by sie przydal, jak do kazdego ph, ale bez tez da rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
PRO-SD to to samo co M-DROL akurat tylko że nowsze i jeszcze lepsze. Nie będę brał teścia bo mi dziewczyna zabroniła , dawno już bym był brał ale niestety muszę się liczyć ze zdaniem ukochanej. Zresztą tyle lat na sucho jechałem także i bez teścia dam radę , po drugie nawet jakbym to robił po kryjomu to i tak jak mówiłem wyżej nie mam dostępu do sprawdzonego stuffu.

Chłopaki , nie schodźmy z tematu , ja mam problem z odblokiem , nie mogę dostać nigdzie tego dziadostwa !! Niektórzy mówią że mass addiction amplifed to genialnie mocny odblok , ktoś testował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
z tego co widzialem to mass addiction zbiera dobre opinie, ale clomid i tak musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
pro-sd, nie jest mocniejsze od mdrola z cel wiem bo sie przekonałem na własnej skorze. Ja pro-sd ciagłem 6 tyg i byłem znacznie bardziej zadowolony niz z 4 wybor nalezy do ciebie . Po samym mdrolu spadki beda duze i jak myslisz ze utrzymasz to na kreatynie to sie grubo mylisz peace
1

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
Ok , ja na żadne zawody nie mam zamiar jechać , po drugie planuje kilka małych cykli na PH , powolutku. Spadki są na wszystkim ale wystarczy odpowiednio dobrać dietę , nie przeginać z ciężarami na PCT aby zminimalizować spadki do 1-2 kg. 6 tyg na PRO-SD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
tu chodzi o zdrowie i o sens a nie czy jezdzisz na zawody czy nie . Ja robilem tak jak napisales kilka krotkich cykli na ph i szczerze ? bez tescia bomba to nie cykl Ph strasznie blokuja , czuc flaki , spadek libido i zamule jak solo to bierz 4 tyg 20 mg i bedzie si

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen sopharma dzisiaj

Następny temat

który masteron teraz?

WHEY premium