SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl 4, jak to zrobić?

Wysłana -
Witam po raz kolejny.

Najpierw ankietka oczywiście, a zaraz konkrety.

Ankieta

1. WIEK:29
2. WAGA:93
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:110
-udo:63
-talia:92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9 lat
6. DIETA:
-białko:2g/1kg
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: W sumie 3. Wszystkie na Prolo z apteki. 1: (prolo 12tyg 200mg co 5d), 2: (prolo 1-10tyg 200mg co 5d, 11-15tyg 200mg co 4d), 3: (prolo 1-10tyg 200mg co 5d, 11-15tyg 200mg co 4d)
8. TRENING:4xtydzien
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: od zakończenia odbloku po ostatnim cyklu minęło 8 miesięcy (między cyklami miałem zawsze długie przerwy, prawie roczne)
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): budowa przeciętna
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysieję od czubka głowy i od czoła (ale mam to w poważaniu)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:135 (na wspomaganiu 160)
-martwy ciąg:nie sprawdzalem (na wspomaganiu 220)

Planuję tak:
Wezmę Omnadren z apteki. 250mg co 5 dni (przez 10 tyg) a potem co 4dni (10tyg).
Czyli wychodzi:

Tyg 1-10 350mg/tyg
Tyg 11-20 437mg/tyg

taki cykl ma sens?
Jak brać HCG i Nolvadeks podczas cyklu i jak na odblok

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Hcg daj co 4-5 tyg 2*2500 co 3 dni.
Nolva wg wynikow badan ew w ciemno 10 mg dziennie powinno zalatwic sprawe.
Pomyslal bym o dorzuceniu troche deki do tego
Wysłana -
Autor cos pisal w poprzednim temacie ze z deki rezygnuje bo ciezko mu ogarnac dobre ug
Wysłana -
Nandro dobre ug kupic to zaden problem
Wysłana -
Ja to wiem ;)
Wysłana -
Nolve brać cały czas, czy na odblok dopiero po cyklu? Kiedy zacząć?
Jak przez cały cykl bende brać HCG co 4 tyg 2*2500 co 3 dni to przy odbloku też dawać? (ile i kiedy?)
Wysłana -
A co do Nandrolonu ug, cały czas mam wrażenie że dilerzy chcą mnie oszukać. Tak pieprzą jak z tą decą NORMA gracką że z apteki (a to pewnie gówno a nie z apteki). Kręcą że mają pewne, a jak pytam jakie mają firmy to zaraz nie wiedzą jakie teraz akurat mogą załatwić... W dupie mam takich krętaczy, biorę aptekę Ome i na razie tyle. Może dołożę do tego ten Nandrolon jak uda mi się coś rozsądnego znaleźć.
Wysłana -
Ta norma to koło apteki teraz nie stała nawet
Wysłana -
Hcg mozesz dac w 5,11,17 tygodniu po 2x2500e3d i po cyklu ok 10dni po omie 6x2500 e3d i 3dni po ost hcg daj clom i nolve przez 4tyg po tabsie i nolve tydzien dluzej po pol tabsa
Przed cyklem badanie estradiol,prolaktyna,test calkowity,progesteron i jrsli podczas cyklu zacznie sie dziac cos niepokojacego typu nadmierna retencja mimo trzymania michy czy swedzace sutki robisz dwa pierwsze badania i wklejasz tu wyniki i doradzamy choc mysle ze nawet samo badanie estradiolu wystarczy przy samej omie,najlepiej jakbys mial jakies ia typu symex czy ari i doradzamy dawke...jesli nic sie nie bedzie dzialo to te badania powtarzasz przed odblokiem i wklejasz wyniki i doradzamy zeby wejsc z wynikami w normy przed odblokiem...pod koniec hcg robisz badanie testa i jesli jest w polowie normy wchodzisz z sermami
Ps jesli dile mowia ze maja deke Normy i ta Ci polecaja a reszty ,,niepamietaja jaka maja,, to racja nie bierz bo cos widac ze kombinuja
Wysłana -
Dobra dołożę to Dece jeszcze z Androchem jak dozbieram kasy.
Czyli będzie tak:
Wysłana -
Oma
Tyg 1-10 350mg/tyg
Tyg 11-20 437mg/tyg
Tyg 21-22 250mg/tyg
Deca Androchem
1-20 400mg/tyg

Badania będę robić tak jak tu kolega pisał kilka postów wyżej (jak starczy kasy)

Z innych leków mam jeszcze tak: Nolvadex 30 tab (20mg) i Pregnyl 9 opakowań po 5000iu
Co jeszcze mi się przyda na Dece z Omą??
Dokupić Bromergon na zbicie prolaktyny? Ile tego dokupić? Czy Cabaser? I ewentualnie ile i co jeszcze?
(chcę już mieć wszystko przed cyklem żeby potem nie było problemów)
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź