SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 4, jak to zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
To rozumiem piszecie odnośnie Estradiolu żeby nic nie ruszać, a Prolaktyna? Zbijać? Jest lekko powyżej normy, ale przed cyklem była 9,91. Czyli podbiło prawie dwukrotnie. Też zostawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chlopie. czujesz sajdy zbijasz, nie czujesz nic nie robisz. po co ladowac w siebie kolejna chemie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Mały słabo działa... takie sajdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no nikt tu nie wrozy, zeby o tym wiedziec, a Ty teraz o tym piszesz. problem z fajka zapewne od prolki. masz caba na stanie?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
mam, brać to? Jak dawkować?
Pisałem przecież : "Panowie zrobiłem dzisiaj badania, są już wyniki.
Czuje się ogólnie dobrze, sutki mnie nie pieką ani nie bolą, tylko libido poszło w dół bardzo. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52330
Coraz czesciej sie teraz spotykam z podbitym progesteronem na dece miz z wywaloma prolka,ciekawe czemu tak sie dzieje.W przeciagu dwoch miechow,juz trzeci kumpel progesteron 5x norma,suty stoja jak wentyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Świerzak167
mam, brać to? Jak dawkować?
Pisałem przecież : "Panowie zrobiłem dzisiaj badania, są już wyniki.
Czuje się ogólnie dobrze, sutki mnie nie pieką ani nie bolą, tylko libido poszło w dół bardzo. "
raczej obstawialbym ze slabsze libido od estro bo prl malo wybite ale mozesz sprawdzic czy cabaser pomoze i zbite prl daj pol tabl co 10dni do konca cyklu jesli caly czas bedzie leciala deka...jak nie polepszy sie libido za pare dni to znijalbym e2 masz jakis ia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dokladnie jak Kamil. zbij prolo cabem, jak nie bedzie poprawy to atakuj estro

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
ia nie mam, ale to nie problem załatwić (tak mi się wydaje). Na razie jeszcze się wstrzymam z czymkolwiek, słabe libido to nie jest jakiś tragiczny problem w tym momencie, jeśli tylko po cyklu wróci do normy.


A czy to normalne że estro wywaliło ponad 3,5 x normę jak biorę 250mg omnadrenu raz na 5 dni (350/ week)? Prolaktyna też skoczyła trochę w porównaniu do wyników z przed cyklu (prawie 2x) chociaż w tym momencie nieznacznie przekracza normę. To znaczy że ta Deca jest ok? Jest początek 6 tygodnia cyklu, to Prolaktynę jeszcze może wybić chyba, bo Deca od niedawna dopiero działa.

Myślę żeby powtórzyć badania za jakiś czas. Teraz zostawię to w spokoju. Powtórzę badania za jakieś 4 tyg. Zobaczymy jak Prolaktyna i Estro. Dobry plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli libido to dla Ciebie nie problem to mozesz zbic dopiero przed odblokiem...co do wybicia prl i e2 to kazdy organizm jest inny i widocznie Tobie wybija e2 na malej ilosci testa sporo w gore...deka dziala od poczatku czemu niby dopiero niedawno zaczela dzialac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormon wzrostu

Następny temat

Cykl, a pryszcze

WHEY premium