SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl 4, jak to zrobić?

Wysłana -
I wygląda na to że progesteron mam za wysoko. (obok wyniku progesteronu jest napisane tak: Zdrowi mężczyźni: <0,05 - 0,149 ng/ml Badanie wykonano testem Elecsys Progesterone III firmy Roche metodą ECLIA na aparacie Cobas. Wyniki uzyskane przy użyciu testów innych producentów nie są równoznaczne z wynikami uzyskanymi za pomocą tego testu.Uwaga! Zmiana zakresów referencyjnych związana z wprowadzeniem oznaczeń na nowej III generacji odczynnika.) a ja mam 0,25ng/ml

i pytanie co z tym robić?
Sprzęt już zakupiony. Brać, nie brać?
W zasadzie czuje się dobrze.
Wysłana -
biore tą deke z tą omą 3 tydzień. Leci 400mg deki /week, a libido mi wzrosło niesamowicie. To znaczy że coś z tą deką nie tak?

Spodziewałem się spadku libido... a tu takie cuda...
Na samym teściu jak robiłem poprzednie cykle (prolo) to tak nie było. Normalnie przesada....
Wysłana -
Poczekaj jeszcze z 2-3 tygodnie jak sie deka rozkreci podbije prolke to i libido spadnie no chyba ze masz tam testa ...
Wysłana -
I wygląda na to że nawet tyle nie trzeba było czekać, już po libido. W tygodniu idę badania zrobić.
Wysłana -
Świerzak167
I wygląda na to że nawet tyle nie trzeba było czekać, już po libido. W tygodniu idę badania zrobić.

Czyli bijesz dece
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź