SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl 4, jak to zrobić?

Wysłana -
Panowie, powoli zbliża się czas odbloku (dla przypomnienia: leci 400mg deki, 437,5mg omnadren, meta ini 350mg na tydzień)

Planuję teraz zrobić tak. odstawić dekę i metę, oraz zostać ze 2-3 tygodnie na omnadrenie 250mg/week.
Po ostatnim strzale Omy mam wbić 3 paczki HCG 2500iu e 3d. Następnie Nolvadex 4 week po 1 tabsie e0d + 1 tydzień 0,5 tabsa e0d.

A teraz pytanie.

1. W którym momencie zacząć zbijać estro?? wtedy co biorę już samą omkę? Podczas bicia samego HCG? Czy może jeszcze na całym towarze?
2. W którym dokładnie momencie zrobić badania?
3. Czy jak zakończę brać dekę odłożyć również cabaser? W tym samym czasie? Kilka tyg później? Ewentualnie kiedy? (cabaser leci 0,5 e 10d i prolaktyna jest w widełkach).
Wysłana -
mozesz tak zrobic z deka i meta tylko omki nie zmniejszaj
hcg zacznij ok 10dni po omce dalbym dla pewnosci 8x2500e3d bo ten Twoj cykl sporo chyba trwa co kojarze,3dni po ost hcg clom z tamoxem 3tyg po tabsie i tamox z tydzien dluzej pol tabsa
estro mozesz zbijac wraz z wejsciem na hcg
cabaser dalbym wraz z koncem deki
po hcg badanie testa czy jest kolo polowy normy i powtorne estro czy jest w normie
Wysłana -
ok HCG akurat mam dokładnie na tyle co piszesz.

Tam w twojej wypowiedzi jest dla mnie niejasne: "cabaser dalbym wraz z koncem deki " - to chodzi że cabaseo odstawiam równo z deką?
Wysłana -
a zanim zaczne brać nolve to ten symeks przestaje brać?
Wysłana -
tak tzn tak zgral jakby sie udalo ze z ostatnim strzalem deki
Wysłana -
Świerzak167
a zanim zaczne brać nolve to ten symeks przestaje brać?
symex dajesz do konca hcg
wrzuc wyniki jak beda to dobierzemy dawke

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-13 13:19:40
Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź