SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 1 ponownie??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
WItam
Aktualnie powinnienem zaczynac cykl 3 (gr1) jednak ze wzgledu na zblizajace sie wakacje przupuszczam ze moj trening prawdopodobnie nie bedzie za ciekawy, wiadomo jak to w wakacje, a nie chcem niczego spiep**yc. Dlatego chcialbym sie dowiedziec czy w czasie wakacji moge jeszcze raz powrocic do cyklu 1 a pozniej juz po wakacjach powrocic do cyklu 3 i wziasc sie powaznie za robote.
Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
podczas wakacji mozesz (jesli wiesz ze nie podolasz ciezkim treingom z roznych względów) stosowac treini lekki na podtrzymanie umięsnienia - ogolnorozwojowka czy trening wlasnie cyklu I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
dokładnie jak wyżewj Faka powiedział , jeśli nie będziesz mial czasu to ogólnorozwojówka

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
spoko, dzieki za rade, wymiencie sie sogami bo ja nie moge wam dac :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
ok, zarzucam ci soga Fakmasterze, i tobie też zarzuce p3h

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
wow moj pierwszy sog THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
"wiadomo jak to w wakacje" nie qrwa nie wiadomo ja qrwa nie wiem jak jest w wakacje chyba tak jak codziennie tylko lepiej dietke sie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
moze ty tak masz, ale ja jestem jeszcze mlody :) a w takim okresie wyjezdza sie na rozne kolonie itp. no ale ja tu nie po to zeby pisac o swoich wakacjach, chcialbym sie dowiedziec czy ten cykl 1 moge sobie podzielic w taki sposob ze trenuje codziennie po 2 serie na kazde cwiczenie?
z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
to jak sadzicie, moze byc taki podzial?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może czas na przerwę ??

Następny temat

jakie ćwiczenia dla czternastolatki?

WHEY premium