SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To koncz cykl co masz zrobic slabo sie przygotowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
W uk nie masz dostępu do towaru??

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
No nie mam jakbym mial nie było by pytania, jest sens zmniejszyc test do 75 czy bez sensu? Slabo się przygotowałem?:) chciałem rozpis na tyle co miałem towaru reszte chciałem dokupić w razie czego nie macie żadnych pomysłów w ostateczności pojade do Pl na kilka dni.

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Już jestem spokojny wszystko ogarniete będę miał w poniedziałek. Mam jeszcze tylko jedno pytanie bo czuję jak ten tren klepie b.dobrze temperatura ciała szczególnie wieczorem jest gruba poce się jak nigdy jak po 4tygodniu będzie też dobrze mnie robić chociaż z doświadczenia wiem że organizm sie przyzwyczai do tej dawki, to jest sens zwiększać z 50 na 75? Na 1ml nawet nie chcę wiedzieć jakby mnie porobilo:). Pozdrawiam

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jedli dawka robi to narazie nie ma co zwiekszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Jestem w trzecim tygodniu cykl, waga schodzi ładnie, łapy ponabijane jak skały siła konkret, Panowie małe pytanie mam 200tab. Mety jeszcze myślicie że warto włączyć? Jestem ciekaw czy na trenie i z dietą mnie zaleje aż tak, Czy totalnie bez sensu i zostawić na inną okazję?Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Robisz redukcje to czemu mialoby Cie zalac po dolezeniu mety?dobrze rozumiem?jesli tak to zostaw ja tak czy siak na okres masowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Tak redukcje robię dobrze rozumiesz powiedz mi kolego jak z tą metą od dziś polecieć jest drugi dzień 3ciego tygodnia cyklu wszystko idzie jak rozpisales dotychczasowo meta 10mg jera labs czy coś do odbloku itd dorzucac zblokuje to mocniej czy wszystko zostaje jak napisales i w następnym tygodniu leci pierwsze hcg 2x po 2500, pozdro

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wg mnie ta meta bedzie tu zbedna
Po tym redu bedzie cos szlo dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Chciałem zrobić badania dac odpocząć wątrobie z miesiąc i coś dalej polecieć, czyli tą mete zostawić sobie na inny termin spoko dzięki za radę.

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc Cykl deca+ meta+omn

Następny temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

WHEY premium