SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Cyce a ćwiczenia na rzeźbę

Wysłana -
Z niezmierną przykrością muszę przyznać, iż posiadam obtłuszczone cyce. Czy da się to zrzucić przy pomocy ćwiczeń na rzeźbę ?? Czy same ćwiczenia na rzeźbę wystarczą ? Czy też zrobię sobie za***iste mięśnie, ale i tak będą dalej ukryte pod tłuszczowym cycorem ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dieta + aeroby + odpowiedni trening napisałem to w kolejności najważniejsze do mniej istotne
Wysłana -
A mogą być ćwiczenia siłowo-aerobowe (tzn. dużo powtórzeń z stosunkowo małym ciężarem, ciągłe ćwiczenie bez przerw przez godzinę) ?
Wysłana -
To co napisałeś to jest zwykły trening na rzeźbę mozesz zastosowac każdy rodzaj treningu przy redukcji, polecam ci siłę ale wszystko zależy od ciebie

Zapomniałem napisać o treningu HIIT poczytaj o nim

Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-10-07 16:44:16
Wysłana -
No tak, ale ten zwykły trening na rzeźbę pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy ? nie jestem bardzo tłusty
Wysłana -
taki trening zrzuci tłuszcz jak i mięsnie. Ja bym tam wolał aby sam tłuszcz spadał
Wysłana -
Sam trening jest kiepskim sposobem na zrzucenie kg, trening na rzeźbę tylko podkreśli mięśnie staną się bardziej wyraźne ale nadal będziesz miał ta samą wage, przy treningu na siłowni można spalić kalorie ale nie tyle co przy aerobach
Wysłana -
Zrzuci mięśnie ? A nie przerobi tłuszczu na mięśnie ?
Wysłana -
Tłuszczy nie da się przerobić na mięśnie, gdy masz diete pod kątem masy to celem nie jest tłuszcz celem jest masa mięśniowa
Wysłana -
No ale skoro ten trening spali tłuszcz i mięśnie, to mięśnie sobie zrobię jak skończę ten trening i już będę szczupły. Po grzyb mi mięśnie, jak ich nie widać, bo są pod tłuszczem.
Wysłana -
Zależy co jest twoim priorytetem ja na pewno nie chciałbym stacić mięśni redukując się
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź