SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyce a ćwiczenia na rzeźbę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A ponoć tłuszcz spala się dopiero po pół godziny ćwiczeń. "

moglbys siedziec caly dzien w fotelu ale biorac pod uwage aktywnosci i bilans moglbys chudnac . tu nie chodzi o to , aby jak najdluzej zapieprzasz tylko dobrze to przemyslec . ci co robia wszystko na pale koncza na kontuzjach badz pozostaja w sferze marzen . odpowiedna dieta , HIT i trening silowy da odpowiednie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
A ja mam takie głupie pytanie : co to właściwie jest ten katabolizm ? Pewien "kolega" z forum, polecił mi jedzenie twarogów przed spaniem, dlatego aby uniknąć katabolizmu, a ja kurde nie wiem co to jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kataboliczne przemiany to sa przemiany rozpadu . rozkladaja sie zwiazki zlozone na prostsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Aha rozumiem, czyli aby uniknąć katabolizmowi powinno się po treningu zażywać BCAA ?

I jeszcze jedno czy ten twaróg rzeczywiście działa anty przeciwko katabolizmowi ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
rzeczywiscie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
"kataboliczne przemiany to sa przemiany rozpadu . rozkladaja sie zwiazki zlozone na prostsze" ale mu wytłumaczyłeś..

Katabolizm to jest spalanie białka czyli spalanie mięśni prosto mówiąc
nie będe sie bardziej rozpisywał bo i tak nie zrozumiesz

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Aha rozumiem" wiec chyba wytlumaczylem ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase 14 lat

Następny temat

Trening klaty

WHEY premium